TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

PEKA z Ratuszem najbardziej popularna!
ZTM POZNAŃ - Opublikowano: 16.09.2015 16:28:10
PEKA z Ratuszem najbardziej popularna!

Kupujący mają do wyboru Teatr Wielki, Katedrę z mostem Jordana, poznańskie koziołki - ale największym zainteresowaniem cieszą się karty PEKA z wizerunkiem Ratusza - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Karty zostały przygotowane z myślą o turystach i wszystkich pasażerach korzystających okazjonalnie z transportu publicznego - znalazły się na nich fotografie znanych poznańskich obiektów: park Mickiewicza z widokiem Teatru Wielkiego, most Jordana z widokiem na Katedrę, Ratusz oraz poznańskie koziołki z ratuszowej wieży. Dzięki temu karty mogą stanowić także wyjątkową pamiątkę, w dodatku bardzo użyteczną dla osób, które myślą o kolejnych wizytach w stolicy Wielkopolski.

W pierwszym miesiącu ich dystrybucji 1419 sztuk znalazło nabywców, a na pozycję lidera wysunęła się karta przedstawiająca Ratusz. Takich kart klienci kupili aż 516 sztuk. Kolejne pod względem sprzedaży były: karta PEKA z mostem Jordana (462 szt.), karta z Teatrem Wielkim (258 szt.) i z koziołkami (183 szt.).

Oprócz tego w terminie od 12 sierpnia do 10 września pasażerowie miejskiej komunikacji kupili 720 standardowych niebieskich kart PEKA na okaziciela. To daje dystrybucję kart na okaziciela ogółem na poziomie 2139 sztuk, czyli o ponad 600 sztuk wyższym od średniej miesięcznej (1,4 tys.).

Karty cieszą się powodzeniem nie tylko u turystów (prawie 10 proc. kart rozdystrybuowały punkty CIM), ale także wśród hobbystów transportu publicznego. Kolekcjonujący bilety autobusowe i karty miejskie z różnych miast Polski pan Robert z Mikołowa (Górny Śląsk), po znalezieniu informacji o wprowadzeniu limitowanej edycji na stronie internetowej ZTM Poznań kupił pełną serię kart.

- Są one cennymi okazami, łączą bowiem funkcję transportową z ekspozycją ładnych widoków miasta - mówi pan Robert, który prowadzi witrynę internetową poświęconą swojej pasji. Na stronie www.polskiebilety.pl można zobaczyć część kolekcji.

Edycja limitowana obejmuje 10 tysięcy kart - po 2500 sztuk z każdego wzoru. Karty na okaziciela kosztują 27 zł, z czego 15 zł klient może wykorzystać na przejazdy z tPortmonetki, a 12 zł stanowi zwrotna kaucja.

Karty w limitowanej edycji są dostępne do wyczerpania zapasów w 11. Punktach Obsługi Klienta Zarządu Transportu Miejskiego oraz w 4. punktach Centrum Informacji Miejskiej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
ZTM Poznań
PEKA
karta miejska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....