TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Pabianice kupują biletomaty
TransInfo.pl - Opublikowano: 30.01.2018 14:26:42
Pabianice kupują biletomaty

Pabianice ogłosiły przetarg na dostawę i montaż 10 biletomatów do autobusów i 5 biletomatów na przystanki. Na zakup urządzeń miasto pozyskało unijne dofinansowanie.

Wykonawca będzie zobowiązany uruchomić do końca sierpnia 4 biletomaty stacjonarne na najważniejszych przystankach autobusowych: Kilińskiego/SDH, Kilińskiego/Zamkowa, Jana Pawła II/szpital i Grota-Roweckiego/Gryzla. Piąty biletomat zostanie ustawiony na krańcówce przy dworcu kolejowym do 26 października. Automaty na przystankach będą przyjmowały płatności zarówno gotówką (monetami i banknotami), jak i kartami płatniczymi.

Dodatkowo do 19 października wykonawca będzie musiał zamontować 10 mobilnych automatów biletowych w autobusach Solaris Urbino 12, czyli tych, które pozostaną jeszcze w eksploatacji po zakupie nowego taboru. W automaty biletowe będzie wyposażone również 18 nowych autobusów hybrydowych, które będą sukcesywnie dostarczane do końca maja przyszłego roku. Łącznie od czerwca 2019 roku będzie zatem 28 autobusów wyposażonych w automaty biletowe, a więc wszystkie, które będą wyjeżdżać na trasy. Urządzenia w autobusach będą przyjmować tylko płatności bezgotówkowe.

We wszystkich automatach – zarówno tych na przystankach, jak i w autobusach – będzie można kupić zarówno bilety jednorazowe i czasowe, jak i doładować "Migawkę". Oprócz biletów pabianickich planowana jest dystrybucja m.in. biletów łódzkich.

O wyborze wykonawcy cena zadecyduje tylko w 60%. Kolejnych 25% punktów w przetargu oferenci mogą uzyskać za parametry urządzeń. Wyżej będą punktowane oferty, w których wykonawcy zaproponują dodatkowo: infokiosk w biletomatach stacjonarnych, kamerę z rejestratorem w biletomatach stacjonarnych (nieobejmującą zasięgiem PIN-padu) oraz wdrożenie możliwości płacenia w biletomatach stacjonarnych i mobilnych za pomocą polskiego standardu płatności Blik. Punktowany będzie również okres gwarancji. Oferenci będą mogli zdobyć w tym kryterium 15% punktów, jeśli udzielą jej na okres 5-letni. Zainteresowani wykonawcy będą mogli składać oferty do 14 marca.

Na przestrzeni ostatnich lat z ulic Pabianic zniknęło większość kiosków. Stale rośnie liczba biletów sprzedawanych przez kierowców, co z kolei powoduje opóźnienia w kursowaniu i dekoncentruje prowadzących. Wdrożenie sieci 33 biletomatów (28 w autobusach i 5 na głównych przystankach) ma rozwiązać ten problem. To będzie kolejne już ułatwienie w dostępie do biletów po umożliwieniu ich zakupu przez aplikacje mobilne na telefon czy wdrożeniu elektronicznej "Migawki", dającej możliwość zakupu biletu okresowego przez internet.

Zakup automatów do sprzedaży biletów jest jednym z elementów projektu "Modernizacja i rozwój komunikacji miejskiej w Pabianicach", na który miasto pozyskało ponad 48 mln zł dofinansowania ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego. Dofinansowanie na zakup biletomatów wyniesie 85% kosztów netto.

Dokumenty przetargowe dostępne są w BIP UM Pabianice pod adresem: http://nowy-bip.um.pabianice.pl/przetarg/12451/dostawa-i-montaz-biletomatow-stacjonarnych-i-mobilnych .Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Pabianice
biletomat
przetarg

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....