TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Opole z przetargiem na ITS
INFOBUS.PL - Opublikowano: 31.07.2019 11:30:15
Opole z przetargiem na ITS

Miejski Zarząd Dróg w Opolu ogłosił przetarg na wykonanie Inteligentnego Systemu Zarządzania Ruchem i Transportem Publicznym w Opolu - ITS Opole. Zadanie ma być realizowane w ramach projektu pod nazwą: "Poprawa funkcjonowania systemu transportu publicznego oraz zastosowanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo ruchu drogowego w obrębie stacji kolejowej Opole Wschód". 

Inwestycja jest dofinansowana z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Przedmiotowe zadanie będzie realizowane w formule "zaprojektuj i wybuduj". W zadaniu wyodrębniono zakres gwarantowany oraz zakres opcjonalny. Zadanie podzielono na dwa etapy składające się na całość inwestycji.

Zakres gwarantowany

Zakres gwarantowany, tj. etap I - obejmuje zaprojektowanie, dostarczenie, wykonanie i uruchomienie systemu ITS Opole. Składa się on z czterech zakresów:

  • 1. opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych pozwoleń i uzgodnień wymaganych aktualnymi przepisami prawnymi i przeprowadzeniem uzgodnień ze wszelkimi podmiotami trzecimi oraz przekazanie zamawiającemu wszelkich praw autorskich do stworzonego dzieła, zapewniającej wykonanie i uruchomienie Inteligentnego Systemu Zarządzania Transportem,
  • 2. obejmujący wykonanie robót budowlano – montażowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego,
  • 3. obejmujący dostarczenie i uruchomienie Inteligentnego Systemu Zarządzania Transportem,
  • 4. obejmujący wykonanie, dostawę i montaż: 8 sztuk tablic informacyjnych oraz 8 sztuk tablic pamiątkowych zgodnie z wytycznymi zamawiającego oraz Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Zakres opcjonalny

Zakres opcjonalny, czyli etap II, obejmuje dwa obszary:

  • 1. wsparcie operacyjne Inteligentnego Systemu Zarządzania Transportem wytworzonego w ramach wykonania etapu I przedmiotu umowy,
  • 2. utrzymanie Inteligentnego Systemu Zarządzania Transportem wytworzonego w ramach wykonania etapu I przedmiotu umowy.

Etap II został oznaczony w tym zamówieniu jako zakres opcjonalny i zrealizowany będzie dopiero po wyborze przez zamawiającego oferty najkorzystniejszej i po wyrażeniu takiej woli przez zamawiającego. Miasto przewiduje, że zajęcie w/w stanowiska (woli) zależeć będzie od wielkości środków finansowych jakimi zamawiający będzie dysponował w czasie trwania umowy i nastąpi w terminie do 90 dni przed planowanym rozpoczęciem realizacji etapu II.


Wykonanie etapu I ma nastąpić do dnia 29 października 2021 roku, z kolei etap II – opcjonalny ma być realizowany w ciągu 36 miesięcy od dnia zakończenia etapu I (tj. do dnia 29 października 2024 roku).

Warunki przetargu

Wykonawcy chętni do realizacji zamówienia mają czas na składanie ofert do dnia 26 sierpnia. Zamawiający ustalił trzy kryteria oceny ofert: cenę (50%), opis techniczny oferowanego rozwiązania (30%), doświadczenie personelu wykonawcy (20%).


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
ITS
Opole
UM

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....