TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

O warszawskiej komunikacji miejskiej przy kawie
ZTM TransInfo.pl - Opublikowano: 03.06.2019 18:02:24
O warszawskiej komunikacji miejskiej przy kawie

Rada WTP i Zarząd Transportu Miejskiego zapraszają na spotkanie poświęcone komunikacji miejskiej.

Będzie możliwość porozmawiania o trasach autobusów po otwarciu trzech stacji metra na Targówku. Nie zabraknie także tematów z zakresu bezpieczeństwa w komunikacji, węzłów przesiadkowych oraz nowoczesnych rozwiązaniach taryfowych. Spotkanie odbędzie się 4 czerwca br. w Warszawie, w Centrum Kreatywności "Targowa", o godzinie 17.

Kolejne posiedzenie Rady Warszawskiego Transportu Publicznego będzie miało charakter otwarty i będą mogli wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani mieszkańcy aglomeracji warszawskiej. Spotkanie odbędzie się 4 czerwca, w Warszawie, w Centrum Kreatywności "Targowa" przy ulicy Targowej 56. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.

Uczestnicy spotkanie będą mieli możliwość porozmawiania na temat proponowanego układu komunikacyjnego po otwarciu stacji metra: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka. Głównymi tematami spotkania będą: bezpieczeństwo w pojazdach i na przystankach WTP, projektowanie i organizacja węzłów przesiadkowych, nowa Zintegrowana Karta Miejska i możliwe rozwiązania biletowe oraz planowanie tras autobusowych w sytuacji rozwoju transportu szynowego. Ta część spotkania będzie prowadzona w formie warsztatów typu "world cafe". Jest to metoda konwersacyjna służąca poszukiwaniu kreatywnych pomysłów dotyczących wybranych dziedzin życia danej społeczności.

Podczas spotkania zostaną także zaprezentowana efekty pracy rady za ostatnie pół roku. Będzie mowa m.in. o rekomendacjach dotyczących systemu informacji pasażerskiej oraz integracji transportu publicznego w aglomeracji warszawskiej.

Radę Warszawskiego Transportu Publicznego powołano w 2018 roku. Jej zadaniem jest zbieranie opinii i propozycji reprezentantów różnych środowisk na tematy organizacyjne, przewozowe, handlowe, taryfowe, infrastrukturalne. Dotyczą one rozwiązań obowiązujących lub możliwych do zastosowania w Warszawskim Transporcie Publicznym.

W skład rady wchodzą przedstawiciele środowisk: społecznego, ekologicznego, biznesowego, samorządowego i naukowego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....