TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Nowy Targ czeka na oferty od firm kontrolujących bilety
TransInfo.pl - Opublikowano: 19.12.2019 17:00:57
Nowy Targ czeka na oferty od firm kontrolujących bilety; fot. UM NOwy Targ

Grudzień to obfity miesiąc dla firm trudniących się kontrolą biletów i windykacją należności. Do grona przewoźników szukających tych właśnie podmiotów dołącza również Miejski Zakład Komunikacji w Nowym Targu. Przewoźnik zaprosił potencjalnych wykonawców do złożenia oferty. Usługi mają być świadczone w 2020 roku.

Zakres zamówienia

Przedmiotem umowy będzie świadczenie usług w zakresie kontroli biletów w autobusach komunikacji miejskiej, na terenie działalności Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nowym Targu (tj. Miasto Nowy Targ, Gmina Szaflary i Gmina Nowy Targ) oraz informowanie zamawiającego o wszelkich stwierdzonych przypadkach:

- braku rozkładów jazdy na przystankach,

- wykonywania przewozu brudnymi autobusami,

- nieaktualnego ustawienia kasowników,

- niewłaściwego wykonywania obowiązków służbowych przez kierowców, a w szczególności: nie zatrzymywania się na przystankach, niekulturalnej obsługi pasażerów, odmowy sprzedaży biletów pasażerom, pobrania od pasażerów pieniędzy i nie wydania biletu.

Bilety do kontroli

Dokonywanie czynności kontrolnych przez kontrolerów może być wykonywane tylko wówczas jeżeli kontroler posiada trwały wyróżnik (identyfikator) w wyraźnie widocznym miejscu. Kontrolerzy biletów przeprowadzą kontrolę wyłącznie w autobusie komunikacji miejskiej w myśl zasady, że osoba jest pasażerem do momentu przebywania wewnątrz pojazdu. Wszelkie informacje udzielane pasażerom przez kontrolerów winny być zwięzłe i wyczerpujące, a prowadzone rozmowy mają być ograniczone do tematów związanych z wykonywanymi obowiązkami. Bez względu na zaistniałe okoliczności kontrolerzy nie mogą zwracać się do pasażerów podniesionym głosem oraz przybierać postawę lekceważącą. W każdej sytuacji powinni przestrzegać zasad grzeczności i uprzejmości w stosunku do pasażerów. W czasie prowadzonej interwencji w stosunku do pasażera, który dopuścił się naruszenia przepisów taryfowych lub porządkowych obowiązujących w MZK Nowy Targ mają oni unikać sporu, starać się zachować spokój i rozwagę, a formalności załatwić taktownie bez zbędnych komentarzy, aczkolwiek stanowczo. Czynności kontrolne nie mogą powodować utrudnień i opóźnień w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Jednocześnie kontrolerzy nie będą mieli prawa wydawania jakichkolwiek poleceń prowadzącemu pojazd poza uzasadnionymi przypadkami spowodowania zatrzymania lub zmiany trasy przejazdu autobusu.

Liczba kontroli

MZK wymaga, aby w miesiącu przeprowadzono minimum 360 kontroli miesięcznie, w tym 25 kontroli w niedzielę i święta. Wykonawca ma obowiązek zapewnienia przeprowadzania kontroli przez cały okres funkcjonowania komunikacji miejskiej we wszystkie dni robocze i z uwzględnieniem harmonogramu, który powinien zapewnić równomierne rozłożenie kontroli na wszystkich liniach, o różnych porach dnia na terenie miasta i terenie gmin obsługiwanych przez MZK. Wykonawca musi legitymować się przynajmniej dwoma referencjami, potwierdzającymi wykonywanie działalności polegającej na kontroli biletów w transporcie zbiorowym, z których wynikać będzie, iż usługi te świadczone są rzetelnie i bez zastrzeżeń.

Otwarcie i ocena ofert

Otwarcie ofert ma nastąpić w dniu 20 grudnia. Jedynym kryterium oceny ofert jest cena.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
kontroler
wierzytelność
Nowy Targ

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....