TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Nowe przystanki w Warszawie
- Opublikowano: 11.01.2019 14:58:48
Nowe przystanki w Warszawie

Pasażerowie Warszawskiego Transportu Publicznego będą mieli jeszcze bliżej do komunikacji miejskiej. Od poniedziałku, 14 stycznia autobusy będą zatrzymywały się na kilku nowych przystankach.

Dwa nowe przystanki zostaną uruchomione na ulicy Grochowskiej przy skrzyżowaniu z Podolską. Dotychczas pasażerowie mieli w tym miejscu do dyspozycji jedynie przystanki tramwajowe. Od poniedziałku to się zmieni. W kierunku ronda Wiatraczna autobusy będą zatrzymywały się przed skrzyżowaniem z Podolską, a w kierunku ronda I. Mościckiego – za skrzyżowaniem. Na nowych przystankach zatrzymają się autobusy linii: 125, 142, 143, 145, 173, 183, 245, 702, 704, 720, 722, 730, N21, N24 i N71.

Na nowym przystanku Pl. Trzech Krzyży 10 staną autobusy linii 127, 171, N33 i N83. Przystanek ten uzupełni ofertę dla autobusów jadących z Powiśla i skręcających z ulicy Książęcej w kierunku ronda gen. Ch. De Gaulle'a, które omijały plac. Teraz zatrzymywać się będą ok. 70 metrów za skrzyżowaniem ulic Nowy Świat i Książęcej.

Kolejne dwa przystanki zostały wybudowane w ramach budżetu partycypacyjnego. Przy Bażantarni 01 i 02 będą na ulicy o tej samej nazwie, ok. 300 metrów od al. Komisji Edukacji Narodowej i ulicy J. Rosoła. Na żądanie zatrzymywać się tu będą autobusy linii 166 i 192. Bezpośrednio przy przystankach znajduje się osiedle, szkoła i kościół.

W Rembertowie autobusy przybliżą się do pociągów. Dla linii 153, 196 i N24 powstał nowy przystanek PKP Rembertów 08. Jest on na ulicy Cyrulików, za skrzyżowaniem z al. gen. A. Chruściela "Montera" w kierunku pętli Rembertów–Kolonia.

Zakończyła się też modernizacja przystanku Stacja Krwiodawstwa 01 na Saskiej Kępie. Została tu przebudowana zatoka przystankowa. Jednocześnie powstał nowy przystanek – Stacja Krwiodawstwa 02, na ulicy Zwycięzców, przed skrzyżowaniem z A. Nobla.

Na wniosek pasażerów zmienią się miejsca postoju autobusów na pętli Targówek. I tak autobusy linii 212 będą zatrzymywały się na przystanku Targówek 05, a 262 – Targówek 04. Dzięki temu autobusy jadące do ul. Radzymińskiej i dalej w kierunku al. Solidarności będą odjeżdżały z jednego miejsca. Podobnie jak autobusy nocne, dzięki zmianie przystanku dla linii N62 na Targówek 02. Autobusy linii 256 podczas kursów w obu kierunkach będą stawały na Targówek 06.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
ZTM Warszawa
Warszawa
przystanek
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....