TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Nowa linia z Serocka do Legionowa od września
TransInfo.pl - Opublikowano: 21.08.2019 11:52:37
Nowa linia z Serocka do Legionowa od września

Podczas lipcowego posiedzenia powiatowi radni podjęli uchwałę o uruchomieniu nowej linii autobusowej, łączącej Serock, Nieporęt, Wieliszew i Legionowo. Autobus zacznie kursować już od września.

Nowe połączenie to odpowiedź na potrzeby mieszkańców Serocka w zakresie usług transportowych. Gmina Serock jako jedyna w powiecie legionowskim nie posiada żadnych linii komunikacyjnych obsługiwanych przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Z nowego autobusu skorzystają również mieszkańcy gmin Nieporęt, Wieliszew i Legionowo.

Powstanie nowej linii ma kilka założeń. Jednym z nich jest dowóz mieszkańców gmin do siedziby Starostwa Powiatowego w Legionowie oraz Centrum Komunikacyjnego w Legionowie. Zaplanowano 19 kursów każdego dnia powszedniego i 7 kursów w soboty. Ponadto rozkład jazdy dostosowany będzie do rozkładu jazdy pociągów SKM i KM na stacji Legionowo.

Dzięki uchwale, którą przyjęła Rada Powiatu będziemy mieli wielką szansę uruchomić pilotażowy program, który pozwoli o połowę zwiększyć ilość kursów z Serocka do Legionowa za pośrednictwem naszej lokalnej komunikacji. Pozwoli połączyć Gminę Serock bezpośrednim kanałem komunikacyjnym ze szpitalem w Wieliszewie, ze Starostwem Powiatowym i ze stacją główną w Legionowie. Poprawi to skomunikowanie Serocka z metropolią legionowską i warszawską – mówi burmistrz Miasta i Gminy Serock Artur Borkowski.

Za organizację nowego połączenia autobusowego będzie odpowiadać Gmina Serock, natomiast koszty związane z jego funkcjonowaniem w całości pokryje Powiat Legionowski. Powyższe kwestie zostaną szczegółowo określone w dwustronnym porozumieniu, którego podpisanie zaplanowano na koniec sierpnia.

Schemat trasy: Serock – DK61 (Stasi Las, Borowa Góra) – Zegrze – Zegrze Południowe – Wieliszew – ul. Kościelna – Starostwo Powiatowe – ul. Suwalna – Al. Legionów (przy cmentarzu) – przejazd Kolejowy w ul. Piaskowej i Al. Legionów – ul. Szwajcarska – Legionowo Piaski PKP 03 (przystanek końcowy). Wariant powrotny: wyjazd pod wiaduktem – DK61 – ul. Piaskowa i dalej jak wyżej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Serock
Legionowo
linia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....