TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

NIK docenił małopolską iMKĘ
UMARSZ. WOJ. MAŁOPOLSKIEGO Biuro Prasowe UMWM, TL, TransInfo - Opublikowano: 19.07.2017 13:45:11
MKA: Kup bilet na pociąg bez stania w kolejkach

5 minut do pociągu, a przed kasą biletową kilkunastoosobowa kolejka? Zamiast ryzykować spóźnienie – kup bez stresu bilet w automatach Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej albo w mobilnej aplikacji iMKA. Możesz w niej zaopatrzyć się nie tylko w bilety na pociąg, ale też m.in. na komunikację miejską w Krakowie czy Tarnowie. To wygodne rozwiązanie doceniła ostatnio Najwyższa Izba Kontroli. W swoim raporcie uznała MKA za przykład dobrych praktyk, na których inne województwa powinny się wzorować.

Samorządy województwa w większości nie zapewniły funkcjonowania zintegrowanego systemu taryfowo-biletowego. Wyjątkiem był samorząd woj. małopolskiego, który wprowadził Małopolską Kartę Aglomeracyjną – czytamy w najnowszym raporcie NIK, w którym zbadano stan zarządzania regionalnym pasażerskim transportem kolejowym. Rozwiązania wypracowane w Małopolsce zostały postawione za wzór dla innych regionów.

Po raz kolejny niezależni eksperci doceniają nasze pomysły. Małopolska Karta Aglomeracyjna została niedawno nominowania do międzynarodowej nagrody RegioStars 2017. Cieszymy się z tego bardzo, bo to stanowi dla nas kolejne potwierdzenie, że nasza transportowa rewolucja zmierza w jak najlepszą stronę – podkreśla marszałek Jacek Krupa.

Warto przypomnieć, że już teraz usługi w ramach MKA (czyli: bilety na pociągi, w tym kursujące w ramach Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, komunikację miejską w Tarnowie i Krakowie, a także miejsca postojowe na parkingach P&R) można kupić w aż 48 mobilnych automatach. Urządzenia można spotkać w pociągach Kolei Małopolskich, na stacjach i przystankach kolejowych wzdłuż tras SKA, na parkingach Park&Ride oraz w najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców i turystów miejscach w Małopolsce. Co ważne, w automatach można płacić gotówką lub kartą płatniczą.

Już niedługo bilet będzie można kupić jeszcze łatwiej - do 48 automatów MKA dołączy kolejne 130. Ponadto – specjalnie z myślą o turystach – planuje się wprowadzić wygodna kartę MKAlite.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Małopolska
bilet
apka
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....