TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

mytaxi wprowadza usługę Lite z ceną gwarantowaną i promocyjnymi stawkami
- Opublikowano: 07.02.2019 14:41:54
mytaxi wprowadza usługę Lite z ceną gwarantowaną i promocyjnymi stawkami

Dokładna cena znana z góry i promocyjne stawki, przy zachowaniu bezpieczeństwa i profesjonalnej usługi licencjonowanej taksówki – to główne wyróżniki nowej usługi mytaxi Lite, która od dziś dostępna jest w siedmiu największych miastach w Polsce.

Pasażer wybierając usługę Lite, podczas promocji w okresie jej pilotażu, zapłaci za przejazd nawet ponad 50% mniej niż w standardowej taksówce. Lite sprawia, że licencjonowana branża taxi staje się bardziej transparentna i konkurencyjna.

Lite jest pierwszą usługą taxi, w której pasażer zna dokładną cenę z góry zamawiając kurs płatny przez aplikację. Kursy mytaxi Lite realizowane są przez licencjonowanych kierowców taksówek. Usługa Lite dostępna jest na trasach rozpoczynających się we wszystkich miastach mytaxi, czyli: w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Aglomeracji Śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu.

Koniec z szacunkami

W usłudze mytaxi Lite, po określeniu przez pasażera adresu odbioru i docelowego, aplikacja jeszcze przed zamówieniem kursu wyświetli cenę gwarantowaną jaką pasażer zapłaci przez aplikację. Cena gwarantowana zależna jest od długości trasy i przewidywanego czasu przejazdu, a także aktualnego natężenia ruchu i popytu na danym odcinku w momencie zamówienia. Korzystając z mytaxi Lite pasażer decyduje się na bezpośrednią trasę z początkowo określonego punktu odbioru, do wybranego miejsca docelowego. Kierowca zawsze porusza się najkrótszą możliwą trasą na danym odcinku.

W okresie promocji podczas pilotażu usługi Lite, cena gwarantowana wyświetlana przed zamówieniem zawiera zniżkę – nierzadko wyższą niż -50%. Kierowca natomiast otrzyma wynagrodzenie za kurs według wskazania z taksometru. Różnicę między ceną z taksometru a ceną gwarantowaną, dla kierowcy zostanie zrównoważona przez mytaxi.

– W ubiegłym roku testowaliśmy stałe stawki na wybranych trasach i zauważyliśmy na nich często czterokrotny wzrost liczby zamówień – mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce – Ten wynik pokazał nam jak duży potencjał mają ceny gwarantowane. Widzimy, że pasażerowie doceniają transparentność ceny. Dokładnie tak jak podczas zakupu biletu na samolot lub pociąg chcą z góry wiedzieć, ile zapłacą. Mamy pewność, że ceny gwarantowane zapewnią naszym kierowcom jeszcze więcej zleceń, nowych pasażerów i krótsze przestoje. mytaxi dzięki swojemu doświadczeniu na wielu rynkach zagranicznych i silnemu zapleczu IT jest w stanie jako pierwsza aplikacja taxi zaoferować ceny gwarantowane. Lite będzie nie tylko transparentny, ale w okresie promocji również konkurencyjny cenowo. Przewagą Lite i jego wyróżnikiem jest utrzymanie wysokiej jakości usługi i bezpieczeństwa, jaką gwarantują licencjonowani kierowcy taxi.

Kolejna innowacja w taksówkach

Usługa Lite z cenami gwarantowanymi, to kolejna innowacja na rynku wprowadzana przez mytaxi. Ostatnią z nich była usługa mytaxi match – polegająca na współdzieleniu taksówki przez osoby jadące w podobnym kierunku. Match po starcie w 2017 roku w Warszawie, okazał się sukcesem zarówno, jeśli chodzi o zainteresowanie pasażerów, ze względu na oszczędność, ale także dla taksówkarzy, dla których usługa match to szansa na dotarcie do nowej grupy docelowej oraz realizacji dłuższych kursów.

– Nieprzypadkowo mytaxi Lite udostępniamy pilotażowo w Polsce: jest w grupie najstarszych i najszybciej rozwijających się oddziałów mytaxi – mówi Andy Batty, COO mytaxi – Mamy w Polsce flotę zaufanych i doświadczonych kierowców, którzy funkcjonują na bardzo konkurencyjnym rynku. Badania rynkowe przeprowadzone we współpracy z Gfk pokazały nam, że dla zdecydowanej grupy pasażerów decydującym czynnikiem wyboru opcji przewozu jest cena. Między innymi z tego powodu zdecydowaliśmy się właśnie w Polsce udostępnić rozwiązania takie jak mytaxi match, a teraz także mytaxi Lite. Ich celem jest dotarcie do grupy nowych pasażerów wrażliwych na cenę i przekonanie ich do wyboru bezpiecznej alternatywy w postaci usługi taxi. Również w usłudze mytaxi match wprowadzimy ceny gwarantowane, by wraz z Lite stanowiły transparentną ofertę dla pasażerów.

Aby skorzystać z mytaxi Lite należy:

• zaktualizować lub pobrać aplikację mytaxi i zarejestrować kartę płatniczą w zakładce "Płać przez Aplikację",

• wpisać adres docelowy,

• wybrać Lite na dolnym menu głównego ekranu aplikacji, spośród pozostałych usług mytaxi (Taxi, Plus, Match, XL, Eco),

• kliknąć "Zamów Lite",

• maksymalna cena gwarantowana wyświetlona przed zamówieniem, naliczy się automatycznie podczas płatności za kurs (na koniec kursu).

Więcej informacji: www.mytaxi.com/pl/liteSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....