TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

MPK Lublin z nagrodą EKOJANOSIK 2018
MPK - Opublikowano: 02.08.2018 09:36:21
MPK Lublin z nagrodą EKOJANOSIK 2018

Narodowa Rada Ekologiczna nagrodziła lubelską Spółkę za działalność na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego regionu oraz świadomości ekologicznej Polaków przyznając jej tytuł "EKOJANOSIKA 2018".

O nagrodzie Spółka poinformowana została stosownym pismem wystosowanym przez Posłów RP Pana Jana Dudę oraz Krzysztofa Maciejewskiego. Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się w dniu 27 lipca 2018 r. w gmachu SEJMU Rzeczypospolitej Polskiej. Nagroda wręczona zostanie przez Posłów Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska oraz Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Nagroda "EKOJANOSIK" przyznawana jest za działalność na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego oraz świadomości i wrażliwości ekologicznej wśród Polaków. W konkursie nagradzane są samorządy terytorialne, jednostki LP, podmioty gospodarcze oraz placówki oświatowe i osoby fizyczne.

Lubelskie MPK od lat inwestuje w rozwój niskoemisyjnego transportu. Spółka podejmuje szereg działań w zakresie modernizacji posiadanego taboru, zaplecza technicznego oraz infrastruktury niezbędnej dla prawidłowego funkcjonowania komunikacji miejskiej w Lublinie. MPK włącza się także w szereg działań proekologicznych mających na celu promowanie komunikacji miejskiej jako ekologicznego środka transportu. Działania te z jednej strony zmniejszają negatywne oddziaływanie transportu miejskiego na otaczające nas środowisko z drugiej zaś poprawiają komfort podróżującym pasażerom oraz warunki pracy samym kierowcom. Przypomnijmy, że konsekwentne działania Spółki były już wielokrotnie doceniane i nagradzane w całej Polsce. Przedsiębiorstwo uznane zostało m.in. za "Pracodawcę Przyjaznego Pracownikom" – nagroda przyznana Spółce dwukrotnie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej czy "Solidną Firmę" - jedno z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na rynku wyróżnień, promujących uczciwych i wiarygodnych przedsiębiorców.

Tym razem działalność Spółki doceniona została przez Narodową Radę Ekologiczną.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Lublin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....