TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

MPK Lublin poszukuje prezesa
Karol Wach - Opublikowano: 05.08.2011 08:54:29
MPK Lublin poszukuje prezesa

Jeszcze tylko kilka dni zostało na składanie ofert w konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu „MPK Lublin”Sp. z o.o., ogłoszonego przez Radę Nadzorczą przewoźnika. Przed koniecznością wyboru nowego szefa MPK stanęło po śmierci, w dniu 20 maja, Czesława Rydeckiego –człowieka, który jak mówią w MPK całe swoje zawodowe życie poświęcił problemom komunikacji miejskiej. Nie tylko komunikacja, ale i cała społeczność lubelska poniosła dużą stratę. Jego zasługą jest to, że o MPK pisze się dobrze albo wcale. Jego praca umożliwiła nam rozwój projektu Zintegrowanego Systemu Miejskiego Transportu Publicznego. Chcę podkreślić, że mieliśmy znakomitą, bardzo merytoryczną współpracę. Pan Prezes Rydecki był ekspertem w dziedzinie komunikacji. O trolejbusach wiedział wszystko. Chciał rozwijać ekologiczny transport w Lublinie. Wybiegał w swoich pomysłach daleko do przodu. Był to człowiek z pasją i wizją –wspominał wówczas prezydent Krzysztof Żuk.

Wprowadził naszego miejskiego przewoźnika z szalejącego morza do portu. Wspaniały prezes i menedżer. Okres jego prezesury był to pierwszy okres, kiedy w MPK wszystko tak płynnie i sprawnie przebiegało - dodał przewodniczący Rady Miasta Piotr Kowalczyk.

Czesław Rydecki miał wiele planów, które chciał realizować. Na początku 2009 roku w rozmowie z nami mówił, iż opracowane zostały pod jego kierunkiem dalekosiężne plany w zakresie odnowy autobusów jak również motywacyjnych systemów wynagradzania, a także zasad budżetowania komórek organizacyjnych, oraz uruchamiania nowych działalności dla zapewnienia stanowisk nowych pracy. Jednak priorytetem dla niego była odnowa taboru MPK, zarówno autobusów, jak i trolejbusów. Plan ten konsekwentnie realizował, niestety przedwczesna śmierć w wieku 61 lat zastopowała kontynuowanie tych działań. W mieście nazywali go „lubelskim ratownikiem”…   

O prezesurę w MPK ubiegać się mogą kandydaci, którzy spełniają następujące warunki:

1. Ukończyli studia wyższe preferowane kierunki: ekonomiczne, prawnicze, techniczne lub studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania.

 2. Mogą pochwalić się co najmniej 10-letnim stażem pracy, w tym minimum 3 lata na stanowiskach kierowniczych w średnim lub dużym przedsiębiorstwie.

 3. Znają zagadnienia z zakresu publicznego transportu zbiorowego.

 4. Korzystają z pełni praw publicznych.

 5. Posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

 6. Nie podlegają określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom pełnienia funkcji członka zarządu w spółkach prawa handlowego.

 7. Nie byli karani.

 8. Stan ich zdrowia pozwala na zatrudnienie na stanowisku Prezesa Zarządu.

 9. Są kreatywni, konsekwentni w działaniu, cechuje ich wysoki stopień zdolności organizacyjnych, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zdolności negocjacyjne.

Oferty w konkursie można składać do dnia 8 sierpnia, do godziny 14. Otwarcie ofert nastąpi dwie godziny później.           
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
MPK Lublin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....