TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Monter urządzeń sterowania ruchem pociągów

Pracodawca

Metro Warszawskie

Data dodania ogłoszenia

20.12.2016 14:25:13

Lokalizacja

Warszawa

Treść oferty

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy. Metro Warszawskie jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie. Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra – największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko:

MONTER URZĄDZEŃ STEROWANIA RUCHEM POCIĄGÓW

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

• Czynności polegające na konserwacji, naprawach oraz ewentualnym usuwaniu uszkodzeń komputerowych i przekaźnikowych urządzeń sterowania ruchem pociągów.

• Konserwacja zewnętrznych urządzeń sterowania ruchem w tym napędów zwrotnicowych, sygnalizatorów, układów niezajętości torów, konserwacja i pomiary instalacji kablowych.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie oraz tytuł zawodowy technika w zawodach i specjalnościach z dziedziny elektrycznej, elektrotechnicznej, konfiguracji urządzeń elektronicznych,

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, konfiguracji urządzeń elektronicznych,

• Warunki zdrowotne umożliwiające podjęcie pracy na stanowisku związanym z bezpieczeństwem ruchu kolejowego,

• Umiejętności analityczne, techniczne oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów,

• Uprawnienia SEP do 1 kV,

• Znajomość systemów operacyjnych Windows XP, 7 oraz 10,

• Dyspozycyjność,

• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży srk oraz znajomość technicznego j. angielskiego.

Oferujemy:

• Ciekawą, stabilną pełną wyzwań pracę,

• Szkolenia.

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji za pomocą:

Termin składania ofert

bezterminowo

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ