TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Mikołajki w tramwaju w Gdańsku
ZKM GDAŃSK - Opublikowano: 05.12.2015 14:19:44
Mikołajki w tramwaju w Gdańsku, fot. Jerzy Pinkas / UM Gdańsk

Tradycyjnie z okazji 6 grudnia gdański ZKM zaprasza na przejażdżki mikołajkowym tramwajem. Specjalnie udekorowany historyczny wagon będzie jeździł na trasie Strzyża PKM ? Siedlce. Na pokładzie Mikołaj i słodkie niespodzianki. Popołudniową porą ZKM zaprasza natomiast do rozświetlonej Pesy, w której odbędzie się akcja ?Zrób prezent - podziel się sobą?.

Mikołajki w zabytkowym tramwaju

Mikołajkowa N-ka będzie jeździć od 10:00 do 16:00 na trasie Strzyża PKM ? Siedlce. Podróż wyjątkowych wagonem historycznym jest bezpłatna, a na pasażerów czekać będą słodkie niespodzianki. W rolę Mikołajów wcielą się członkowie Pomorskiego Stowarzyszenia Sympatyków Transportu Miejskiego. Przejazdy są bezpłatne, tramwaj zatrzymuje się na wszystkich przystankach na trasie.

Szczegółowy rozkład jazdy na stronie www.zkm.pl

Zrób prezent ? podziel się sobą

Jednak to nie koniec mikołajkowych niespodzianek od gdańskiego ZKM, bo już po raz drugi przyłączamy się do świątecznej akcji ?Zrób prezent ? podziel się sobą?. Na tory wyjedzie specjalny tramwaj, w którym będzie można zrobić np. badania profilaktyczne, nauczyć się pierwszej pomocy, ale przede wszystkim będzie można się zarejestrować jako potencjalny dawca szpiku.

Akcja ?Zrób prezent ? podziel się sobą? rozpocznie się tuż przed godziną 16:00. Na przystanku Strzyża PKM będzie można wsiąść do specjalnego tramwaju mikołajkowego. Tramwaj będzie widoczny już z daleka, dzięki specjalnym dekoracjom. A w środku będzie można zrobić profilaktyczne badania, zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku, podpisać oświadczenie woli w sprawie oddania organów do transplantacji i nauczyć udzielania pierwszej pomocy. Dla wszystkich pasażerów drobne upominki.

Start tuż przed godziną 16:00 na przystanku Strzyża PKM. Tramwaj pojedzie przez Wrzeszcz, Centrum do przystanku Łostowice Świętokrzyska i z powrotem do Pętli Strzyża. Podzielić się sobą będzie można prawie do 21:00. Przejazdy są bezpłatne, tramwaj zatrzymuje się na wszystkich przystankach na trasie.

Akcję organizują Fundacja z Pompą ? Pomóż Dzieciom z Białaczką, Fundacja imienia Bartka Kruczkowskiego Organiści, Stowarzyszenie Na Rzecz Ratownictwa ?Adiutare?, Koło Pediatrii przy Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii GUMed oraz Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku.

Szczegółowych informacji na temat akcji ?Zrób prezent- podziel się sobą? udziela Marta Czyż 602673107.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk
ZKM Gdańsk
Mikołaj

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....