TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Mikołajki w tramwaju w Gdańsku
ZKM GDAŃSK - Opublikowano: 05.12.2015 14:19:44
Mikołajki w tramwaju w Gdańsku, fot. Jerzy Pinkas / UM Gdańsk

Tradycyjnie z okazji 6 grudnia gdański ZKM zaprasza na przejażdżki mikołajkowym tramwajem. Specjalnie udekorowany historyczny wagon będzie jeździł na trasie Strzyża PKM ? Siedlce. Na pokładzie Mikołaj i słodkie niespodzianki. Popołudniową porą ZKM zaprasza natomiast do rozświetlonej Pesy, w której odbędzie się akcja ?Zrób prezent - podziel się sobą?.

Mikołajki w zabytkowym tramwaju

Mikołajkowa N-ka będzie jeździć od 10:00 do 16:00 na trasie Strzyża PKM ? Siedlce. Podróż wyjątkowych wagonem historycznym jest bezpłatna, a na pasażerów czekać będą słodkie niespodzianki. W rolę Mikołajów wcielą się członkowie Pomorskiego Stowarzyszenia Sympatyków Transportu Miejskiego. Przejazdy są bezpłatne, tramwaj zatrzymuje się na wszystkich przystankach na trasie.

Szczegółowy rozkład jazdy na stronie www.zkm.pl

Zrób prezent ? podziel się sobą

Jednak to nie koniec mikołajkowych niespodzianek od gdańskiego ZKM, bo już po raz drugi przyłączamy się do świątecznej akcji ?Zrób prezent ? podziel się sobą?. Na tory wyjedzie specjalny tramwaj, w którym będzie można zrobić np. badania profilaktyczne, nauczyć się pierwszej pomocy, ale przede wszystkim będzie można się zarejestrować jako potencjalny dawca szpiku.

Akcja ?Zrób prezent ? podziel się sobą? rozpocznie się tuż przed godziną 16:00. Na przystanku Strzyża PKM będzie można wsiąść do specjalnego tramwaju mikołajkowego. Tramwaj będzie widoczny już z daleka, dzięki specjalnym dekoracjom. A w środku będzie można zrobić profilaktyczne badania, zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku, podpisać oświadczenie woli w sprawie oddania organów do transplantacji i nauczyć udzielania pierwszej pomocy. Dla wszystkich pasażerów drobne upominki.

Start tuż przed godziną 16:00 na przystanku Strzyża PKM. Tramwaj pojedzie przez Wrzeszcz, Centrum do przystanku Łostowice Świętokrzyska i z powrotem do Pętli Strzyża. Podzielić się sobą będzie można prawie do 21:00. Przejazdy są bezpłatne, tramwaj zatrzymuje się na wszystkich przystankach na trasie.

Akcję organizują Fundacja z Pompą ? Pomóż Dzieciom z Białaczką, Fundacja imienia Bartka Kruczkowskiego Organiści, Stowarzyszenie Na Rzecz Ratownictwa ?Adiutare?, Koło Pediatrii przy Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii GUMed oraz Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku.

Szczegółowych informacji na temat akcji ?Zrób prezent- podziel się sobą? udziela Marta Czyż 602673107.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk
ZKM Gdańsk
Mikołaj
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....