TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Manewrowy

Pracodawca

PKP Intercity

Data dodania ogłoszenia

12.08.2019 16:31:48

Lokalizacja

Wrocław

Treść oferty

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Manewrowy, Sekcja Realizacji Przewozów we Wrocławiu

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • sprzęganie i rozprzęganie wagonów i pojazdów trakcyjnych w spoczynku i ruchu,

  • zabezpieczanie odstawionego taboru kolejowego,

  • obsługiwanie przydzielonych zwrotnic w czasie wykonywania pracy manewrowej,

  • sprawdzanie stanu rozjazdów i zwrotnic, na których odbywa się praca manewrowa,

  • sprawdzanie i przeprowadzanie składów pociągów do obsługi ruchu pasażerskiego,

  • wykonywanie prac związanych z odpowiednim zestawieniem, odstawieniem i dostawianiem wagonów w składzie pociągów.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe,

  • dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku manewrowy,

  • mile widziane aktualne uprawnienia na stanowisku manewrowy.

Oferujemy:

  • pracę u największego pracodawcy na rynku przewozów kolejowych,

  • benefity pozapłacowe m.in. zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe,

  • dofinansowanie do nauki i szkoleń,

  • dofinansowanie do wczasów,

  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • pracę w oparciu o umowę o pracę.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 22.08.2019 r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Termin składania ofert

24.07.2019

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ