TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Manager ds. projektów transportowych

Pracodawca

Arriva

Data dodania ogłoszenia

09.10.2018 16:35:44

Lokalizacja

Warszawa

Treść oferty

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Przygotowywanie projektów biznesowych na rynku przewozów pasażerskich (autobusy, kolej)

• Tworzenie biznes planów na przetargi oraz projekty komercyjne

• Przedstawianie analiz, raportów i rekomendacji dotyczących możliwości realizacji działań przewozowych

• Ocena ryzyka biznesowego

• Prowadzenie analiz działań konkurencyjnych i trendów rynkowych

• Monitorowanie rynku przewozów pasażerskich

• Współuczestnictwo w definiowaniu kluczowych obszarów, które przyczynią się do rozwoju usług przewozowych.

Wymagania:

• Dobra znajomość rynku przewozów pasażerskich lub mocne zainteresowanie w tym kierunku

• Umiejętności negocjacyjne poparte doświadczeniem

• Kilkuletnie doświadczenie w branży przewozowej

• Umiejętność pracy projektowej oraz dobra organizacja pracy samodzielnej

• Doświadczenie w przygotowaniu biznes planów od A do Z

• Umiejętności analityczne i przedstawiania rekomendacji

• Kreatywność i umiejętność odnajdowanie niekonwencjonalnych rozwiązań

• Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

• Znajomość programów Excel, Power Point

• Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:

• Możliwość realizacji ambitnych zadań i rozwoju zawodowego

• Bardzo dobrą atmosferę w pracy

• Niezbędne narzędzia pracy

• Stabilne zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

• Benefit system

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie zatrudni:

Pracownika do Wydziału Skarg i Reklamacji

Numer ref.: Nr ref.: MPZ1c-110-8-72-2018

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

• przygotowywanie projektów odpowiedzi na skargi, reklamacje i wnioski oraz ich wysyłanie do zainteresowanych klientów,

• przestrzeganie obowiązujących terminów na udzielenie odpowiedzi na skargi, reklamacje i wnioski,

• odpowiedzialność za kompletność, poprawność merytoryczną i językową przygotowanych projektów odpowiedzi na skargi, reklamacje i wnioski,

• odpowiedzialność za kompletność akt dotyczących przydzielonych do realizacji spraw.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• szeroki pakiet świadczeń socjalnych,

• pakiet dodatkowej opieki medycznej,

• możliwość korzystania z programu sportowo-rekreacyjnego,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• miłą atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

• list motywacyjny, CV oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.) tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie,

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

• umiejętność analitycznego myślenia,

• umiejętność pracy w zespole,

• komunikatywność, zdolności interpersonalne,

• odpowiedzialność, dokładność, rzetelność,

• umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresujących.

Pisemne oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania

podając w temacie: /Pracownik do Wydziału Skarg i Reklamacji/.

Termin składania ofert

bezterminowo

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ