TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Manager ds. kierowców

Pracodawca

Arriva Bus Transport Polska

Data dodania ogłoszenia

11.03.2017 16:10:37

Lokalizacja

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski, Kętrzyn, Węgorzewo

Treść oferty

Zadania:

? Planowanie i nadzór pracy kierowców

? Koordynacja realizacji przewozów

? Utrzymywanie bieżącego kontaktu z kierowcami

? Radzenie sobie z różnymi sytuacjami dotyczącymi aktywności kierowców

? Szkolenie kierowców w zakresie ekonomicznej jazdy

? Dokonywanie pomiarów i rozliczanie zużycia paliwa w autobusach

? Optymalizacja kosztów utrzymania autobusów

? Współpraca z pozostałymi działami w firmie

? Nadzór nad ewidencją czasu pracy kierowców

? Organizowanie, optymalizowanie, planowanie i nadzorowanie pracy kierowców

? Przygotowanie raportów i analiz dla przełożonych

Wymagania:

? Prawo jazdy kat. D oraz ukończony kurs na przewóz osób

? Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem)

? Umiejętność motywowania ludzi i radzenia sobie z konfliktami

? Dobra znajomość pakietu MS Office

? Wytrwałość, zdolności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów

? Dobra organizacja czasu pracy

? Dokładność, komunikatywność, sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole

? Zamiłowanie do pracy dynamicznej i pełnej kontaktów z ludźmi

? Umiejętności analizowania sytuacji i efektywnego planowania

? Zdolności podejmowania szybkich decyzji

Oferujemy:

? Umowa o pracę

? Dobre warunki zatrudnienia

? Koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole

? Realizację ciekawych zadań i rozwoju w międzynarodowym środowisku

? Możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz doskonalenia zawodowego

? Zdobycie praktycznych umiejętności

? Narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego

na adres mailowy: rekrutacja@arrivabus.pl

W temacie maila proszę wpisać: ?Manager ds. Kierowców?

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie

z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)".

Termin składania ofert

00.00.0000

Miejsce składania ofert

rekrutacja@arrivabus.pl - W temacie maila proszę wpisać: ?Manager ds. Kierowców?

Oferta

Pobierz

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ