TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Lublin i Olsztyn z biletem SkyCash
SKYCASH - Opublikowano: 24.03.2011 23:36:48
Lublin i Olsztyn z biletem SkyCash

Już od 28 marca pasażerowie lubelskiej komunikacji miejskiej będą mogli korzystać z biletu w telefonie komórkowym za pomocą SkyCash. System –wdrożony przez ZTM w Lublinie –działa już z powodzeniem w tak dużych aglomeracjach jak Wrocław, Warszawa i Olsztyn. W Lublinie dostępne są bilety jednorazowe i 24-godzinne, normalne i ulgowe. Poniżej prezentujemy tabelę, jak to wygląda w innych miastach. Ze startem usługi w Lublinie związany jest konkurs, w którym można wygrać iPada lub tydzień darmowej jazdy komunikacją miejską. Wystarczy zarejestrować się w SkyCash poprzez Facebook, odpowiedzieć na proste pytanie i kupić bilet ZTM w Lublinie. Na każdego użytkownika czeka także bonusowe doładowanie konta SkyCash kwotą 2 zł. 


 Olsztyn, gdzie system SkyCash działa od 18 marca br. Żeby móc kupować bilety za pomocą SkyCash wystarczy wpisać w przeglądarce internetowej telefonu m.skycash.com albo wysłać pustego SMS-a na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego). Następne kroki to rejestracja w systemie i zasilenie konta SkyCash środkami pieniężnymi. Sama procedura zakupu biletów przez komórkę jest bardzo intuicyjna i zajmuje średnio od kilku do kilkunastu sekund. Wystarczy uruchomić w aplikację SkyCash, wybrać rodzaj biletu i potwierdzić zamiar jego skasowania 4-cyfrowym kodem PIN. Dostępne są zarówno bilety jednorazowe, jak i okresowe, maksymalnie 5-dniowe. Co istotne, ich ceny są takie same jak w kiosku. –„Konto SkyCash doładowujemy standardowym przelewem bankowym lub korzystając z funkcji przelewu natychmiastowego w „Strefie doładowań”na skycash.com”–podkreśla Dariusz Mazurkiewicz, ze SkyCash Poland S.A. –„Można też pożyczyć daną kwotę od innego użytkownika SkyCash, przelew pomiędzy komórkami również jest natychmiastowy”–dodaje Mazurkiewicz. Dodajmy, że w z płatności SkyCash korzysta także olsztyńska Green Taxi. Podobnie jak w Lublinie, tak i w Olsztynie SkyCash ogłosił konkurs, w którym można wygrać iPhone’a 4. Wystarczy zarejestrować się w SkyCash poprzez serwis społecznościowy Facebook, odpowiedzieć na proste pytanie i kupić bilet MPK Olsztyn. Na każdego użytkownika czeka także bonusowe doładowanie konta SkyCash kwotą 2 zł. Konkurs trwa do 11 maja 2011 r.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SkyCash
Olsztyn
Lublin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....