TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Lotos i BlaBlaCar wydłużają promocję
TransInfo.pl - Opublikowano: 10.10.2016 11:52:27
Lotos i BlaBlaCar wydłużają promocję

Serwis zaufanych wspólnych przejazdów ? BlaBlaCar oraz sieć stacji paliw LOTOS przedłużają do 20 listopada br. wspólną promocję dla kierowców i pasażerów aranżujących swoje podróże za pośrednictwem platformy BlaBlaCar.pl. Na kierowców czeka zniżka na paliwo 10 gr/l oraz kawa za złotówkę, którą mogą cieszyć się także pasażerowie.

Stacje paliw sieci LOTOS są miejscem częstych spotkań użytkowników serwisu BlaBlaCar, którzy od lipca chętnie korzystają z atrakcyjnych rabatów na paliwo i kawę. Liczba wykorzystanych kodów po pierwszym miesiącu akcji wzrosła niemal sześciokrotnie. Dodatkowo, aż 84% ankietowanych użytkowników serwisu, którzy skorzystali z promocji, oceniło ją pozytywnie.* Wyniki zachęciły serwis BlaBlaCar oraz sieć stacji paliw LOTOS do przedłużenia współpracy, dzięki czemu działania promocyjne potrwają jeszcze przynajmniej do 20 listopada.

Jak działa promocja? Kierowcy, po dodaniu przejazdu o długości co najmniej 75 km i zaakceptowaniu przynajmniej jednego pasażera, otrzymują kody kreskowe na adres poczty elektronicznej, uprawniające do zniżek na paliwo i kawę. Zniżka na maksymalnie 90 litrów paliwa (oleju napędowego lub benzyn) dziennie wynosi 10 groszy za litr i jest ważna codziennie przez dwa miesiące od otrzymania kodu. Jednorazowy kod na zakup kawy za 1 złoty można wykorzystać przez dwa miesiące. Kod na promocyjną kawę w ten sam sposób dostają także pasażerowie po zarezerwowaniu przejazdu.

Zniżki na paliwa są honorowane na wszystkich stacjach sieci LOTOS w Polsce, a zniżki na kawę na tych stacjach sieci LOTOS, które mają dedykowaną strefę kawową Cafe Punkt. Najbliższą stację sieci LOTOS można znaleźć na stronie stacje.lotos.pl oraz za pomocą aplikacji mobilnej LOTOS dla kierowcy, dostępnej na urządzeniach mobilnych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Akcja prowadzona jest do 20 listopada na wszystkich stacjach LOTOS w Polsce.

W ramach akcji wykorzystywane są materiały out of home, takie jak ulotki, zawieszki na węże dystrybutorów paliw, plakaty na stacjach paliw LOTOS w całej Polsce, co-brandowane reklamy w Internecie oraz własne kanały komunikacyjne obu marek.

*Ankieta przeprowadzona wśród 485 użytkowników serwisu BlaBlaCar.

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium ? LOTOS Dynamic.

LOTOS to także sieć niemal 480 stacji paliw dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. Paliwa z LOTOSU tankuje blisko 1/3 samochodów w Polsce. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet czołgów.

BlaBlaCar jest wiodącą globalną platformą długodystansowych wspólnych przejazdów, skupiającą ponad 30-milionową społeczność użytkowników ? kierowców i pasażerów ? w 22 krajach na całym świecie. Serwis działa w krajach Beneluksu, w Brazylii, Chorwacji, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Turcji, na Ukrainie, na Węgrzech, we Włoszech oraz w Wielkiej Brytanii. Serwis kojarzy osoby zainteresowane podróżą na dłuższym dystansie z prywatnymi kierowcami oferującymi wolne miejsca przy okazji swojego przejazdu na danej trasie. Zasadą serwisu jest dzielenie się przez kierowców kosztami przejazdu ze swoimi pasażerami. Platforma jest zarządzana w taki sposób, aby tworzyć wiarygodną, opartą na zaufaniu społeczność użytkowników z pełnymi informacji profilami. Użytkownicy m.in. deklarują, jak rozmowni są podczas podróży, wybierając poziom "Bla", "BlaBla" lub "BlaBlaBla". Stąd pochodzi nazwa serwisu.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lotos
BlaBlaCar
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...