TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Łomża: MPK stawia na studentów
MPK ŁOMŻA - Opublikowano: 16.01.2015 17:01:53
Łomża: MPK stawia na studentów
MPK Łomża od pewnego czasu współpracuje z Państwową Wyższą Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości. Pierwszym elementem współpracy była integracja elektronicznej legitymacji studenckiej z biletem miesięcznym MPK, którą przeprowadzono w zeszłym roku. W miniony piątek, 9 stycznia zostało podpisane oficjalne porozumienie między Rektorem PWSIiP, panem Robertem Charmasem, a Dyrektorem MPK, panem Januszem Nowakowskim, które pozwoli tę współpracę rozszerzyć.Dokument reguluje ogólne kwestie związane z podejmowaniem wspólnych inicjatyw, między innymi w zakresie innowacyjnych projektów, promocji obydwu instytucji oraz wdrażania w realia miejskie myśli technologicznej, która powstaje na uczelni. Istnieje też szansa, że dzięki wspólnemu działaniu uda się pozyskać zewnętrzne środki finansowe na realizację nowatorskich projektów.Jak podają przedstawiciele MPK Łomża, „obie strony mają wiele pomysłów, mamy nadzieję, że uda się zrealizować ich jak najwięcej. Jednym z nich jest udział w organizacji zbliżających się obchodów nadania Łomży praw miejskich. Chcielibyśmy, aby w mieście powstały autobusowe przystanki historyczne, które pokażą ciekawą, sześćsetletnią historię nadnarwiańskiego grodu. Oczywiście punktem wyjścia w wycieczce przez wieki będzie podróż autobusem komunikacji miejskiej”.W najbliższych miesiącach PWSIiP i MPK skoncentrują się na kolejnym wyzwaniu, jakim będzie stworzenie przy Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży nowoczesnego przystanku autobusowego, wyposażonego w szereg nowinek technicznych.MPK liczy na podejmowanie kolejnych wspólnych inicjatyw –nie tylko technologicznych, naukowych, ale też szkoleniowych, kulturalnych i społecznych. MPK zapowiada zorganizowanie wspólnie z PWSIiP specjalnej akcji walentynkowej, a niedługo na ulice Łomży wyruszy także autobus tematyczny PWSIiP, który stanie się trwałym elementem miejskiej komunikacji.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łomża
MPK Łomża
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....