TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Łączone bilety MZKZG i SKM też w Internecie
ZTM GDAŃSK - Opublikowano: 22.03.2016 17:52:37
Łączone bilety MZKZG i SKM też w Internecie
Dobra wiadomość dla pasażerów korzystających z metropolitalnych biletów łączonych, dostępnych w ramach wspólnej oferty Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej i PKP Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście: Od dziś, czyli od wtorku, 22 marca, bilety te kupić można także przez Internet. Właśnie uruchomiona została sprzedaż internetowa.

- To duża wygoda i oszczędność czasu dla podróżnych, którzy nie będą już musieli kupować papierowej części w kasach biletowych na dworcach kolejowych w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni. Wszystko można załatwić przez Internet i zapisać na jednej karcie elektronicznej ? mówi zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki komunalnej Piotr Grzelak.

Bilety łączone naładować można na jedynym z wielu funkcjonującym już w aglomeracji trójmiasta nośników np.: karta elektroniczna ZTM Gdańsk, ZKM Gdynia czy MZK Wejherowo, a nawet elektronicznej legitymacji studenckiej. Sprzedaż internetowa uruchomiona została na dobrze znanej posiadaczom kart elektronicznych stronie https://wniosek.mzkwejherowo.pl/isoke.html

- Pojawi się na niej aktywna ikona SKM, która umożliwi zakup części kolejowej biletu łączonego. Nowa funkcjonalność ? zapisanie części kolejowej na karcie elektronicznej ? umożliwi również odtworzenie całego biletu na wypadek utraty karty ? mówi Krzysztof Nalewajko, kierownik inspektor ds. funkcjonowania biletu metropolitalnego z Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej.

- Przypomnę, że z biletem za 210 zł ? tańszym o 30 złotych od odpowiadającego mu funkcjonalnie biletu metropolitalnego, można poruszać się autobusami, tramwajami, trolejbusami i koleją - zarówno PKP SKM w Trójmieście, jak i Przewozami Regionalnymi, po całym obszarze Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej. Bilet obowiązuje między Luzinem a Cieplewem oraz na odcinku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Na odcinku PKM obowiązuje od Gdańska Głównego przez Gdańsk Wrzeszcz i Osowę do Gdyni oraz do Babiego Dołu ? mówi Marcin Głuszek, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży PKP SKM w Trójmieście.

- Bilet łączony za 140 zł Gdańsk + Sopot, upoważnia do korzystania ze wszystkich środków komunikacji miejskiej oraz pociągów SKM w granicach Gdańska i Sopotu. Przejazdy pociągami SKM po linii PKM są realizowane na odcinku z Gdańska Głównego przez Wrzeszcz, do Gdańska Osowy lub Gdańska Rębiechowa. Przejazdy pociągami SKM po linii SKM są realizowane na odcinku Sopot Kamienny Potok - Gdańsk Lipce ? dodaje Piotr Grzelak. - Dla wygody Pasażerów na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku oraz na stronie internetowej Szybkiej Kolei Miejskiej umieszczone zostaną dobrze widoczne banery, które bezpośrednio przekierują zainteresowanych do Internetowego Systemu Obsługi Karty Elektronicznej.

Bilet łączony za 140 zł Gdynia + Sopot, upoważnia do korzystania ze wszystkich środków komunikacji miejskiej oraz pociągów SKM w granicach Gdyni i Sopotu. Przejazdy pociągami SKM po linii PKM realizowane są na odcinku Gdynia Główna ? Gdynia Wielki Kack. Przejazdy pociągami SKM po linii SKM są realizowane na odcinku Sopot Wyścigi - Gdynia Cisowa.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Trójmiasto
SKM
MZKZG
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....