TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Łączone bilety MZKZG i SKM też w Internecie
ZTM GDAŃSK - Opublikowano: 22.03.2016 17:52:37
Łączone bilety MZKZG i SKM też w Internecie
Dobra wiadomość dla pasażerów korzystających z metropolitalnych biletów łączonych, dostępnych w ramach wspólnej oferty Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej i PKP Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście: Od dziś, czyli od wtorku, 22 marca, bilety te kupić można także przez Internet. Właśnie uruchomiona została sprzedaż internetowa.

- To duża wygoda i oszczędność czasu dla podróżnych, którzy nie będą już musieli kupować papierowej części w kasach biletowych na dworcach kolejowych w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni. Wszystko można załatwić przez Internet i zapisać na jednej karcie elektronicznej ? mówi zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki komunalnej Piotr Grzelak.

Bilety łączone naładować można na jedynym z wielu funkcjonującym już w aglomeracji trójmiasta nośników np.: karta elektroniczna ZTM Gdańsk, ZKM Gdynia czy MZK Wejherowo, a nawet elektronicznej legitymacji studenckiej. Sprzedaż internetowa uruchomiona została na dobrze znanej posiadaczom kart elektronicznych stronie https://wniosek.mzkwejherowo.pl/isoke.html

- Pojawi się na niej aktywna ikona SKM, która umożliwi zakup części kolejowej biletu łączonego. Nowa funkcjonalność ? zapisanie części kolejowej na karcie elektronicznej ? umożliwi również odtworzenie całego biletu na wypadek utraty karty ? mówi Krzysztof Nalewajko, kierownik inspektor ds. funkcjonowania biletu metropolitalnego z Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej.

- Przypomnę, że z biletem za 210 zł ? tańszym o 30 złotych od odpowiadającego mu funkcjonalnie biletu metropolitalnego, można poruszać się autobusami, tramwajami, trolejbusami i koleją - zarówno PKP SKM w Trójmieście, jak i Przewozami Regionalnymi, po całym obszarze Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej. Bilet obowiązuje między Luzinem a Cieplewem oraz na odcinku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Na odcinku PKM obowiązuje od Gdańska Głównego przez Gdańsk Wrzeszcz i Osowę do Gdyni oraz do Babiego Dołu ? mówi Marcin Głuszek, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży PKP SKM w Trójmieście.

- Bilet łączony za 140 zł Gdańsk + Sopot, upoważnia do korzystania ze wszystkich środków komunikacji miejskiej oraz pociągów SKM w granicach Gdańska i Sopotu. Przejazdy pociągami SKM po linii PKM są realizowane na odcinku z Gdańska Głównego przez Wrzeszcz, do Gdańska Osowy lub Gdańska Rębiechowa. Przejazdy pociągami SKM po linii SKM są realizowane na odcinku Sopot Kamienny Potok - Gdańsk Lipce ? dodaje Piotr Grzelak. - Dla wygody Pasażerów na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku oraz na stronie internetowej Szybkiej Kolei Miejskiej umieszczone zostaną dobrze widoczne banery, które bezpośrednio przekierują zainteresowanych do Internetowego Systemu Obsługi Karty Elektronicznej.

Bilet łączony za 140 zł Gdynia + Sopot, upoważnia do korzystania ze wszystkich środków komunikacji miejskiej oraz pociągów SKM w granicach Gdyni i Sopotu. Przejazdy pociągami SKM po linii PKM realizowane są na odcinku Gdynia Główna ? Gdynia Wielki Kack. Przejazdy pociągami SKM po linii SKM są realizowane na odcinku Sopot Wyścigi - Gdynia Cisowa.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Trójmiasto
SKM
MZKZG

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....