TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Krakowskie MPK jest Fair
MPK KRAKÓW - Opublikowano: 01.12.2015 14:25:29 1 komentarz
Krakowskie MPK jest Fair, fot. MPK Kraków

W piątek, 27 listopada Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA w Krakowie po raz 15. otrzymało statuetkę i certyfikat ?Przedsiębiorstwa Fair Play?. Tym razem krakowski przewoźnik w ocenie organizatorów programu zasłużył na diamentową statuetkę ?Przedsiębiorstwa Fair Play? 2015. Podczas uroczystej gali w Warszawie odebrał ją Grzegorz Dyrkacz, członek zarządu i dyrektor ds. Zarządzania Przewozami w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym SA w Krakowie.

MPK SA zostało docenione za kierowanie się etyką w relacjach z kontrahentami, pracownikami, społecznością lokalną, za troskę o środowisko naturalne oraz za podejmowanie działań wykraczających poza podstawową działalność (pomoc potrzebującym, akcje edukacyjne wśród dzieci i młodzieży).

Warto zaznaczyć, że krakowski przewoźnik w programie uczestniczy od 2001 roku za każdym razem uzyskując tytuł ?Przedsiębiorstwo Fair Play?. W tegorocznej 18. edycji programu 369 firm z całej Polski przeszło dwustopniową weryfikację Kapituły decydującej o przyznawaniu tytułu i certyfikatu ?Przedsiębiorstwo Fair Play" 2015.

To nie jedyna nagroda, którą w ostatnich dniach otrzymało MPK SA. Troskę krakowskiego przewoźnika o pracowników potwierdza także zwycięstwo w konkursie ?Pracodawca organizator pracy bezpiecznej? w kategorii zakład pracy powyżej 250 zatrudnionych, który organizuje Okręgowy Inspektor Pracy w Krakowie. MPK SA zostało docenione za prowadzone remonty, modernizacje obiektów i inwestycje, które mają wpływ na poprawę warunków pracy, w tym przede wszystkim za budowę nowych obiektów na pętlach tramwajowych i autobusowych, z których korzystają podczas przerw kierowcy i motorniczowie.

Warto podkreślić, że podstawowym celem organizowanego już po raz 22. konkursu ?Pracodawca organizator pracy bezpiecznej? jest promowanie pracodawców dbających o pracowników, przestrzegających przepisów prawa pracy oraz organizujących pracę w sposób zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Kraków
Fair Play
  • Jvvvhhh – 01.12.2015

    Czy was pojeba...ło!!!!!!Znam Dyrkacza z zajezdni Plaszow.ON MOBINGOWAL PRACOWNIKOW.POWINNIEN ZOSTAC ZWOLNIONY DYSCYPLINARNIE I PLACIC ODSZKODOWANIE PRACOWNIKOM ZA SZKODY PSYCHICZNE.MIESZKA W WILLI POD KRAKOWEM!!!DLATEGO NOE WIERZE MEDIOM!!!!!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....