TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Krakowska komunikacja miejska na Juwenalia
- Opublikowano: 20.05.2019 15:41:35
Krakowska komunikacja miejska na Juwenalia (foto: MPK)

Zbliżają się Juwenalia w Krakowie. W związku ze zwiększonymi potrzebami przewozowymi w okresie od nocy z 23 na 24 maja do nocy z 26 na 27 maja zostaną wprowadzone wzmocnienia komunikacji nocnej.

Nocne linie tramwajowe:

nr 62 i 69 – będą kursować według rozkładów na noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę (z częstotliwością co 30 minut przez całą noc). Do obsługi linii będzie kierowany tabor o zwiększonej pojemności.

nr 64 – zostanie uruchomiona na trasie czasowo zmienionej: Os. Piastów – ul. Dunajewskiego, ul. Podwale, ul. Piłsudskiego, al. 3 Maja – Cichy Kącik.

Linia kursować będzie według rozkładu na noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę (z częstotliwością co 30 minut przez całą noc). Do obsługi linii będzie kierowany tabor o zwiększonej pojemności.

Nocne linie autobusowe:

nr 601 i 611 – będą kursować według specjalnych rozkładów jazdy z częstotliwością co 30 minut. W związku z wysoką częstotliwością kursowania linie nie będą uczestniczyć w tzw. "zlotach" na przystanku "Teatr Słowackiego".

nr 605, 612, 637 i 643 – będą kursować według rozkładów na noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.

nr 618 – dodatkowa linia nocna kursująca na trasie: Czyżyny Dworzec – ul. Dąbrowskiej, al. Andersa, al. Bora-Komorowskiego, ul. Miechowity (powrót: ul. Miechowity, ul. Młyńska), ul. Brogi, ul. Wileńska, al. 29 Listopada, ul. Pawia, tunel św. Rafała Kalinowskiego, ul. Rakowicka, ul. Lubicz (powrót: ul. Pawia), ul. Basztowa, ul. Długa, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, ul. Dunin-Wąsowicza, ul. Kałuży – Cracovia Stadion (powrót: ul. Kałuży, al. Focha).

Linia kursować będzie z częstotliwością co 60 minut i będzie skoordynowana z linią nr 608 (odjazdy z przystanku "Teatr Słowackiego" będą realizowane 30 minut po pełnej godzinie).

nr 620 – dodatkowa linia nocna kursująca na trasie: Krowodrza Górka – ul. Krowoderskich Zuchów, ul. Łokietka, ul. Makowskiego, ul. Stachiewicza, ul. Wrocławska, al. Kijowska, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Smoluchowskiego, ul. Lea, ul. Piastowska, ul. Nawojki, ul. Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Krasińskiego, ul. Konopnickiej, ul. Kamieńskiego, ul. Puszkarska, ul. Sławka, ul. Trybuny Ludów, ul. Witosa, ul. Halszki, ul. Stojałowskiego – Os. Kurdwanów.

Linia będzie kursować z częstotliwością co 30 minut (odjazdy będą realizowane 15 minut przed i po kursie linii nr 610). Przystanek "Miasteczko Studenckie AGH" w kierunku Krowodrzy Górki będzie funkcjonował dwukrotnie: na ul. Nawojki oraz na ul. Piastowskiej.

nr 664 – będzie kursować po trasie czasowo skróconej: Bronowice Małe – Teatr Bagatela (trasa linii nr 704). Linia kursować będzie według rozkładu na noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę (z częstotliwością co 30 minut przez całą noc).

nr 903 i 915 – będą kursować bez zmian (tylko w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
linia
linia nocna
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....