TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Kopenhaga: darmowa Karta Miejska dla pasażerów SAS
SAS SCANDINAVIAN AIRLINES - Opublikowano: 29.04.2009 20:54:25
Kopenhaga: darmowa Karta Miejska dla pasażerów SAS

Wszystkie osoby, które przylecą w kwietniu i maju 2009 r. do Kopenhagi rejsami obsługiwanymi przez Skandynawskie Linie Lotnicze SAS, otrzymają bezpłatną Kartę Kopenhaską, która obejmuje również bezpłatne korzystanie z komunikacji miejskiej w stolicy Danii.

Promocja obejmuje wszystkich pasażerów SAS, którzy przylecą do stolicy Danii z biletem powrotnym z Warszawy, Gdańska i Poznania. Oferta nie obejmuje pasażerów przybywających do Kopenhagi z portów lotniczych w Skandynawii. Karta Kopenhaska daje prawo do bezpłatnego 24-godzinnego wstępu do 62 muzeów i atrakcji turystycznych na obszarze aglomeracji kopenhaskiej, w tym do muzeów Hansa Christiana Andersena i Karen Blixen. Ponadto po raz pierwszy posiadacze karty uzyskają prawo do darmowego wstępu do pięknie położonego w sercu Kopenhagi parku rozrywki Tivoli. –„Karta Kopenhaska to świetna inicjatywa, która doskonale wpisuje się w nasze nieustanne wysiłki na rzecz stworzenia innowacyjnych rozwiązań w zakresie podróży. Mamy nadzieję, że bezpłatny wstęp do najbardziej atrakcyjnych dla turystów miejsc w Kopenhadze pozwoli naszym pasażerom lepiej poznać to fascynujące miasto i lepiej zrozumieć skandynawskie dziedzictwo i kulturę, z którymi spotykają się na lotniskach i na pokładzie naszych samolotów”–mówi Wanda Brociek, dyrektor sprzedaży i marketingu SAS w Polsce.

Posiadacze karty będą mieli także nawet 20-procentowe zniżki w wielu restauracjach i punktach wynajmu samochodów. Jeżeli chodzi o szybki transport z lotniska w Kopenhadze do centrum miasta, to posiadacze karty mogą korzystać za darmo z metra. Po dojechaniu do centrum, będą oni mogli bezpłatnie korzystać z wszystkich autobusów i pociągów podmiejskich na obszarze aglomeracji kopenhaskiej przez 24 godziny na dobę. –„Inicjatywa ta jest czymś bardzo interesującym dla pasażerów linii SAS, a ponadto przyczyni się ona do rozpowszechnienia informacji na temat Karty Kopenhaskiej i licznych możliwości, jakie oferuje stolica Danii. Mamy nadzieję, że pasażerowie SAS skorzystają z tej oferty”–mówi Marianne Skafte, dyrektor sprzedaży i marketingu w kopenhaskiej organizacji turystycznej Wonderful Copenhagen. Pasażerowie linii SAS mogą odebrać darmową Kartę Kopenhaską w Centrum Obsługi w Terminalu 3 na lotnisku w Kopenhadze. Warta 225 DKK (31 EUR) karta daje jednej osobie dorosłej i dwójce towarzyszących jej dzieci prawo do darmowego wstępu i zniżek w wielu atrakcjach turystycznych miasta. Do karty dodawany jest przewodnik w języku angielskim, niemieckim lub duńskim zawierający szczegółowe informacje o muzeach i innych atrakcjach turystycznych oraz mapa Kopenhagi.

Odprawa na telefon

Przy okazji informujemy, że od 15 kwietnia br. klienci SAS Scandinavian Airlines mogą podróżować używając do odprawy i innych formalności na lotnisku wyłącznie swoich telefonów komórkowych. Rozwiązanie to wpisuje się w politykę linii SAS, której celem jest zaoferowanie pasażerom możliwie jak najbardziej płynnego i sprawnego przebiegu podróży. W okresie próbnym (od 15 kwietnia do 1 lipca) pasażerowie będą mogli korzystać z ułatwień w podróży ze Scandinavian Airlines na trasach pomiędzy następującymi portami lotniczymi: Kopenhagą, Goeteborgiem, Helsinkami, lotniskiem Heathrow w Londynie, Oslo, Stavanger oraz Sztokholmem. –„W chwili obecnej około 10% pasażerów SAS dokonuje odprawy za pomocą SMS-a, jednak naszym celem na rok 2011 jest sytuacja, w której 80% naszych pasażerów będzie robić to poza lotniskiem, czyli przez internet lub telefon komórkowy –mówi Lars Sandahl Sørensen, pierwszy wiceprezes ds. komercyjnych w SAS. –Jest dla nas bardzo ważne, aby nasi klienci podróżowali z nami w możliwie najbardziej płynny i najprostszy sposób. Dlatego też z niecierpliwością oczekujemy na drugą połowę roku, kiedy po dokonaniu oceny okresu próbnego, usługa ta zostanie w pełni wdrożona'. Będą z niej mogli korzystać wszyscy pasażerowie posiadający dostęp do mobilnego internetu (WAP). Po odprawie za pomocą SMS-a lub SAS Mobile Portal (www.sas.mobi), wystarczy jedno kliknięcie potwierdzające szczegóły lotu, a na wyświetlaczu telefonu pojawi się Mobilna Karta Pokładowa z kodem kreskowym 2D. Mobilna Karta Pokładowa zawiera numer lotu, numer miejsca w samolocie oraz godzinę odlotu i przylotu. Kod kreskowy 2D może być wykorzystywany przy rejestracji bagażu w samoobsługowych stoiskach SAS oraz przy kontroli bezpieczeństwa, przyspieszonej kontroli bezpieczeństwa Fast Track a także przy korzystaniu z komfortowych poczekalni SAS na lotniskach. Partnerem SAS, który pomaga mu testować karty pokładowe z kodem paskowym (mBCBPs), jest brytyjska firma Mobiqa. Mobiqa jest preferowanym partnerem strategicznym IATA w zakresie rozwiązań dotyczących mobilnych kart pokładowych oraz dostawcą usług dla wielu innych członków Star Alliance.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
SAS
bilet
karta pokładowa
linie lotnicze
pasażer
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....