TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Kontroler biletów

Pracodawca

MPK Wrocław

Data dodania ogłoszenia

30.01.2018 16:49:29

Lokalizacja

Wrocław

Treść oferty

Wrocławskie MPK chce zatrudnić w tym roku 10 kontrolerów biletów. Oferuje umowę o pracę i pakiet socjalny.

W tej chwili w MPK Wrocław pracuje 40 kontrolerów biletów. Miejski przewoźnik w tym roku chce zatrudnić jeszcze 10 osób. – Zakres zadań to oczywiście bieżąca kontrola biletów, wystawianie wezwań do zapłaty w przypadku ich braku oraz wypełnianie dokumentów związanych w wykonywanymi czynnościami – mówi Tomasz Śpiewak z wrocławskiego MPK.

Jakie wymagania?

Spółka miejska oczekuje od przyszłych pracowników przede wszystkich dyspozycyjności, bo praca jest w trybie dwuzmianowym. Oczywiście ważna jest komunikatywność oraz doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta i umiejętność radzenia sobie w trudnych, stresowych sytuacjach. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Do aplikowania potrzebne będzie zaświadczenie o niekaralności.

MPK oferuje kontrolerom umowę o pracę z wynagrodzeniem na poziomie około 3000 zł oraz pakiet socjalny. Aplikować można na stronie internetowej MPK.

Z roku na rok spada liczba wystawionych wezwań do zapłaty za jazdę bez ważnego biletu. Podobnie, jak zadłużenie gapowiczów w stosunku do budżetu miasta. Jednak suma ciągle robi wrażenie, bo przekracza 11,5 miliona złotych. W zadłużeniu tym ujęte są zobowiązania z wystawionych wezwań od 2009 roku, od kiedy MPK w imieniu gminy Wrocław prowadzi kontrole biletów i windykację.

Najczęściej jednak jest tak, że osoby, którym zdarzyła się jazda na gapę, płacą karę od razu. Tak zwani dłużnicy, to raczej recydywiści – osoby, które mają na koncie więcej, niż jedno wezwanie do zapłaty. W gronie tym są rekordziści.

– W rejestrze dłużników mamy panią, która ma na koncie 65 wezwań za jazdę bez biletu. Aktualna łączna kwota jej zadłużenia to ponad 18 tysięcy (w MPK), łącznie z kosztami egzekucji zadłużenie przekracza 35 tysięcy złotych – opowiada Agnieszka Korzeniowska, rzecznik prasowa MPK. – Pod koniec ubiegłego roku pojawił się u nas inny rekordzista, który miał 50 wezwań do zapłaty. Ku naszemu zaskoczeniu, jednorazowo zapłacił w kasie MPK ponad 14 tysięcy zł. Do uregulowania pozostają mu jeszcze koszty egzekucyjne, ale z listy dłużników MPK zniknął – dodaje.

W ubiegłym roku MPK wyegzekwowało od dłużników kwotę prawie 6 mln zł. Za takie pieniądze można kupić np. 4 nowe autobusy typu solo.

Termin składania ofert

bezterminowo

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...