TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Kontroler biletów

Pracodawca

MPK-Łódź

Data dodania ogłoszenia

30.05.2019 11:24:33

Lokalizacja

Łódź

Treść oferty

Jak informuje Gazeta Wyborcza-Łódź - obecnie w MPK Łódź pracuje 83 kontrolerów (w tym 75 na umowę-zlecenie). Miejska spółka uznała jednak, że to za mało. Rozpoczęła kampanię „Zostań kontrolerem biletów”. To hasło znaleźć można m.in. na plakatach i monitorach umieszczonych w tramwajach i autobusach, a także biletomatach.

– Ostatnio wykruszyła nam się kadra. Część studentów znalazła pracę w swoich zawodach, część pań poszła na urlop macierzyński. Potrzebujemy 35 osób – wyjaśnia Agnieszka Magnuszewska, rzecznik MPK Łódź.

Im więcej mandatów, tym większa pensja

Swoją ofertę miejska spółka kieruje głównie do osób, które chcą dorobić. Na przykład do emerytury. – W naszych szeregach oprócz studentów mamy też np. emerytowanego profesora Politechniki Łódzkiej – zdradza Mirosław Michalak, szef sekcji kontroli biletów MPK Łódź.

MPK Łódź przyciągnąć chce m.in. elastycznością godzin pracy. Kontroler będący na umowie-zleceniu zobowiązuje się do przeprowadzenia minimum 350 kontroli miesięcznie. Kiedy wyrobi normę? To zależy od niego. Może to zrobić na przykład w autobusach nocnych.

Kuszą również pieniądze. – Średnie zarobki kontrolera zatrudnionego na umowę-zlecenie to od 2,5 do 3,5 tys. zł na rękę – mówi Mirosław Michalak. I dodaje, że wysokość pensji zależy od liczby wystawionych wezwań do zapłaty. Przypomnijmy, że złapany gapowicz ma do zapłacenia w ciągu 7 dni 111,60 zł. Po tygodniu – 273,60 zł.

Kontrolerzy dostają prowizję od kar, które dzięki ich pracy, gapowicze zapłacili spółce. Nie od samej wysokości wystawionych wezwań. Jeśli nieuczciwi pasażerowie, których złapał kontroler, w danym miesiącu zapłacili np. 1000 zł, do jego kieszeni wpada 44 proc. tej sumy. Gdy osiągnie wynik 7,5 tys. zł wyegzekwowanych kar, prowizja rośnie do 61 proc.

Jak to wygląda w praktyce? – W ciągu miesiąca nie przekraczam raczej 70 godz. pracy. Jestem w stanie zarobić na rękę wspomnianą średnią, czyli od 2,5 do 3,5 tys. zł – zdradza Kamil.

Aby zostać kontrolerem, należy spełnić pewne warunki. Trzeba mieć m.in. ukończone 18 lat, wykształcenie przynajmniej średnie i być osobą niekaraną. Do tego w trakcie rekrutacji trzeba wykazać się odpornością na stres i umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Aplikacje można składać w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Tramwajowej 5 lub wysłać na adres: mmichalak@mpk.lodz.pl.


Termin składania ofert

bezterminowo

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....