TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Konkurs na Najlepszego Motorniczego [FILM]
MPK POZNAŃ - Opublikowano: 08.09.2015 11:57:47
Konkurs na Najlepszego Motorniczego [FILM]

Trwa VI edycja konkursu na Najlepszego Motorniczego MPK Poznań. Wyniki poznamy 3 października.

Do konkursu zgłaszać się mogli wszyscy motorniczowie zatrudnieni w MPK przynajmniej od 1 roku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie byli karani karą upomnienia lub nagany i nie budzili zastrzeżeń w codziennej pracy (np. uzasadnione skargi). Udział w kolizji czy wypadku bez udziału winy własnej motorniczego  nie był elementem dyskwalifikującym. 
Na egzaminie teoretycznym uczestnicy odpowiadali na pytania z zakresu prawa o ruchu drogowym, znajomości przepisów p.poż, BHP, regulaminu przewozów i instrukcji służbowej ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa. Do następnego etapu ? obserwacji wewnętrznej - przeszli najlepsi. 
Etap obserwacji wewnętrznej przeprowadzany jest od 7 do 30 września 2015. Obserwatorzy działają in cognito w niezależnie od siebie działających zespołach. Ocenie podczas obserwacji podlegają: przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, płynność jazdy i obsługa przystanków, kultura osobista i estetyka miejsca pracy, stosunek do pasażerów - swoista etykieta w kontaktach z pasażerami.
Do tegorocznej VI edycji Konkursu na najlepszego Motorniczego MPK Poznań zgłosiło się 26 motorniczych (w tym 7 kobiet). Po teście teoretycznym wyłoniona została grupa 10 półfinalistów, którzy poddani zostaną obserwacji podczas pracy  w następnym etapie. Są w tej grupie 4 kobiety.   
W Konkursie na najlepszego Motorniczego?2015 pasażerowie będą wybierać swojego faworyta. Zasady głosowania określa regulamin plebiscytu dostępny na  stronie www.mpk.poznan.pl. Głosowanie odbywać się będzie na stronie www.mpk.poznan.pl w zakładce MOTORNICZY 2015. Finał odbędzie się 3 października 2015 r.
Finaliści popiszą się umiejętnościami zawodowymi na placu manewrowym. Organizatorzy oceniać będą umiejętność płynnej jazdy, precyzję zatrzymywania tramwaju, profesjonalizm w obsłudze klienta i umiejętność reagowania w nietypowych sytuacjach oraz udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Na najlepszych czekać będą nagrody ufundowane przez organizatorów i sponsorów.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Poznań
konkurs
motorniczy
film
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....