TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Konkurs MPK Wrocław i Mennicy
TransInfo.pl - Opublikowano: 25.05.2017 10:42:52 1 komentarz
Konkurs MPK Wrocław i Mennicy

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu wraz z Mennicą Polską przygotowały konkurs dla pasażerów. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: roczny bilet komunikacji miejskiej, bilety semestralne i miesięczne oraz czytniki e-booków. Zasady konkursu są bardzo proste. Trzeba odpowiedzieć na kilka pytań i wymyślić zdanie przekonujące do korzystania z transportu zbiorowego.

- Nasi pasażerowie najlepiej znają nasze mocne i słabe strony. Nad słabymi będziemy pracować, ale mocne chcemy eksponować. Jesienią przeprowadzimy kampanię, która zachęci do korzystania z transportu publicznego. Szukamy trafnych i autentycznych argumentów, na bazie których sformułujemy przekaz kampanii – wyjaśnia Agnieszka Korzeniowska, rzecznik MPK Wrocław. - Liczymy, że pasażerowie, którzy już nie raz wykazali się inwencją twórczą, znów nam pomogą.

MPK Wrocław zależy przede wszystkim na tym, by argumenty były autentyczne. Świetnie, jeśli będą to konkretne korzyści wynikające z korzystania z transportu zbiorowego. A najlepiej znają je przecież Ci, którzy sami korzystają z komunikacji miejskiej.

- Wielu naszych pasażerów świadomie stawia na ten środek transportu. Chcemy, by podzieli się z nami tymi powodami – mówi Korzeniowska.

Kampania promująca komunikację miejską jest potrzebna, bo warto mówić nie tylko o tym co z jest w komunikacji miejskiej jeszcze do poprawy, ale przede wszystkim eksponować to, co już dzisiaj warte jest w niej uwagi. Zachęcanie do korzystania z komunikacji miejskiej musi być prowadzone równolegle z takimi działaniami jak rozwój transportu, inwestycje, podnoszenie jakości usług przewozowych, organiczne ruchu dla aut, miejsc do parkowania czy dziania antysmogowe.

- Nie chodzi nam o to, by ktoś na stałe porzucił auto i przesiadł się do tramwaju, choć oczywiście to najlepsza opcja. Zależy nam na tym, by na początek przekonać kierowców do korzystania z komunikacji miejskiej od czasu do czasu. Liczymy, że nasi pasażerowie podsuną takie argumenty, które sprawią, że kierowcy dadzą nam szansę – dodaje Korzeniowska.

Autorzy najlepszych haseł zostaną zaproszeni do udziału w kompanii jako jej ambasadorowie. Konkurs trwa do 5 czerwca. Szczegółowy regulamin konkursu i formularz ankiety znajduje się na stronie www.mpk.wroc.pl i FB.com/mpkwroclaw


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Wrocław
Mennica
akcja
  • lwowiak – 26.05.2017

    Takie konkursy zawsze spoko, jakoś trzeba umilić badania ankietowe :)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....