TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Konferencja Komunikacja i Transport w Mieście za nami
MTŁ Paweł Kozłowski, TL, TransInfo - Opublikowano: 06.06.2017 13:37:11
Konferencja Komunikacja i Transport w Mieście za nami

1 czerwca br. w hali EXPO-ŁÓDŹ odbyła się konferencja branżowa, dedykowana producentom środków transportu publicznego, infrastruktury i wyposażenia środków komunikacji miejskiej. W spotkaniu wzięły również udział firmom zajmujące się projektowaniem i wdrażaniem systemów zarządzania ruchem oraz systemami informatycznymi dla komunikacji miejskiej.

W konferencji wzięło udział blisko 120 przedstawicieli samorządów lokalnych z całej Polski, oraz przedsiębiorstw komunalnych i instytucji realizujących zadania w zakresie komunikacji publicznej i transportu zbiorowego. Wśród odwiedzających były również firmy działające w branży. Dla uczestników Konferencja była doskonałą okazją do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie płatności za przejazdy i elektronicznymi systemami biletowymi, które przedstawiły Mastercard Europe, Mennica Polska i Mera Systemy. Sprint SA i Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi zaprezentowały innowacyjne systemy zarządzania i sterowania ruchem, natomiast Elektroline SA przedstawiła prezentację pt. "Nowoczesne systemy sterowania napędami zwrotnic tramwajowych – system 2,4 GHz VETRA". Z kolei Nextbike Polska przeprowadził prezentację realizowanych m.in. w Łodzi systemów rowerów miejskich. PESA Bydgoszcz SA zaprezentowała temat: design i innowacje w pojazdach szynowych; Łódzka Kolei Aglomeracyjna: "Kolej częścią komunikacji miejskiej – integracja taryfowa ŁKA". Szczególnie interesująca okazała się prezentacja pojazdu autonomicznego o napędzie elektrycznym, w formie Virtual Reality (VR), którą przeprowadziła Fundacja Ulicy Piotrkowskiej wspólnie z Politechniką Warszawską.

Konferencji towarzyszyła wystawa prezentująca produkty firm z branży komunikacyjnej. Swoją ofertę zaprezentowały: Chariot Motors, Elektroline, Fundacja Ulicy Potrkowskiej, Ituran, Lantal Textiles, MCX Systems Sp. z o.o., Mennica Polska SA, MPK-Łódź, Sp. z o.o., Nextbike oraz SED.

Organizatorem Konferencji były Międzynarodowe Targi Łódzkie. Partnerami strategicznymi: MPK-Łódź oraz Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi. 

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódź
konferencja
bilet elektroniczny
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....