TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Komunikacyjny Turniej Piłki Nożnej w Gdyni
ZKM GDYNIA - Opublikowano: 04.10.2011 11:39:52
Komunikacyjny Turniej Piłki Nożnej w Gdyni

Europejski Dzień bez Samochodu często nazywany jest świętem komunikacji miejskiej. Poza dodatkową ofertą komunikacyjną dla pasażerów, organizowane są festyny i imprezy dla pracowników firm komunikacyjnych. Jeden z takich festynów miał miejsce w dniu 17 września 2011 r., na terenie boisk sportowych klubu sportowego „Checz Gdynia”. Wśród licznych atrakcji odbył się także Komunikacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZKM w Gdyni, w którym wzięli udział pracownicy Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej Gdynia, Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Gdynia, Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej Gdynia, Przewozów Autobusowych „Gryf”, Kartuzy, Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni. Zwycięzcami turnieju zostali pracownicy Zarządu Komunikacji Miejskiej, pokonując w wielkim finale drużynę Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej 4:3. Trzecie miejsce zdobyli piłkarze Szybkiej Kolei Miejskiej, którzy pokonali drużynę PA „Gryf”. W meczu o 5. miejsce lepsza okazała się drużyna PKA, która pokonała PKM. Poza pucharami i medalami dla najlepszych drużyn, wręczone zostały także pamiątki dla najlepszego strzelca (Gryf), najlepszego bramkarza (PKT) oraz najmłodszego i najstarszego zawodnika (Gryf i PKM). Nagrody zostały ufundowane przez gdyńskie spółki komunikacyjne: PKA, PKM i PKT. Wszystkie mecze odbywały się w duchu fair play, gdyż najważniejszym przesłaniem turnieju była przede wszystkim dobra zabawa i możliwość poznania się pracowników „rodziny komunikacyjnej”nie tylko w relacjach służbowych. Na boisku nie zabrakło jednak woli walki i chęci wygranej.

Dlatego wszystkim biorącym udział w turnieju gratulujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnym turnieju w 2012 r. Biorąc pod uwagę postawę gdyńskich zawodowych drużyn piłki nożnej na szczeblu ogólnopolskim oraz postawę niektórych zawodników grających w sobotnim turnieju, można spodziewać się gorącej jesieni transferowej. Jak zapowiadają zawodnicy, szczyt formy będzie wiosną 2012 r., w czasie Euro 2012:-) Za tak zorganizowany turniej należą się podziękowania dla organizatorów –Zarządów spółek oraz Związków Zawodowych PKA, PKM i PKT.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZKM Gdynia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....