TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Komunikacyjny "Snajper" z Torunia zatrzymany [FILM]
POLICJA mg, tl, TransInfo - Opublikowano: 14.04.2017 11:13:07
Komunikacyjny "Snajper" z Torunia zatrzymany

Mieszkaniec Torunia znalazł sobie bardzo nietypowe i zarazem niebezpieczne "hobby". Mężczyzna strzelał z wiatrówki do jadących autobusów, wiat przystankowych i witryn sklepowych. Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu wczoraj zatrzymali 21-latka. 12 kwietnia mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

11 kwietnia policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 21-latka podejrzewanego o to, że strzelając z wiatrówki uszkodził kilkanaście szyb, m.in. w placówkach handlowych i autobusach MZK.

Pierwsze zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do policjantów pod koniec marca. Pokrzywdzeni zawiadomili o uszkodzeniu szyb w trzech placówkach handlowych w rejonie skrzyżowania ul. Szosa Chełmińska i Kwiatowa. Charakterystyczne przestrzeliny w witrynach sklepowych i ślady zabezpieczone przez policyjnych detektywów w miejscu zdarzenia wskazywały jednoznacznie, że sprawca użył wiatrówki.

Na początku kwietnia do policjantów zaczęły napływać informacje o kolejnych zdarzeniach w tym rejonie. Tym razem sygnały dotyczyły rozbitych szyb w autobusach MZK. Wszystko wskazywało na to, że i tym razem sprawca posłużył się wiatrówką strzelając do przejeżdżających pojazdów. Oprócz tego "snajper" rozbił szyby w dwóch wiatach przystankowych w tej okolicy.

Policjanci, pracujący nad tą sprawą, byli przekonani, że za wszystkimi zdarzeniami stoi jedna osoba. Dzięki wnikliwej analizie zgromadzonego materiału funkcjonariusze ustalili 21-latka, który mieszka na toruńskich Wrzosach. Mundurowi ustalili również, że kilka dni wcześniej legitymowali w tej okolicy młodego mężczyznę, który miał przy sobie replikę pistoletu.Ta informacja trafiła do kryminalnych, którzy zatrzymali wandala. 21-latek miał przy sobie wiatrówkę zasilaną nabojem CO2 strzelającą metalowym śrutem. W miejscu jego zamieszkania policjanci znaleźli replikę karabinku automatycznego kałasznikowa strzelającą plastikowymi kulkami (ASG). Na posiadanie tego typu przedmiotów nie jest wymagane pozwolenie.

Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty zniszczenia mienia. Wszystkie straty oszacowano na kilkanaście tys. zł. 21-latek nie był wcześniej karany i nie potrafił też racjonalnie wytłumaczyć swojego postępowania. Śledczy zdecydowali, że jego zachowanie wyczerpuje znamiona czynu chuligańskiego, co wiążę się z surowszą karą. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wandalizm
przystanek
MZK Toruń

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....