TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Kolejna forma zakupu biletów w Toruniu
URZĄD MIASTA TORUNIA TL, TransInfo - Opublikowano: 17.01.2017 16:11:08
Kolejna forma zakupu biletów w Toruniu

W Toruniu kolejne ułatwienie dla pasażerów komunikacji miejskiej. Od 16 stycznia 2017 roku bilety na miejskie autobusy i tramwaje można będzie kupić przez komórkę za pośrednictwem kolejnej aplikacji - systemu płatności mobilnych SkyCash.

- Do tej pory bilety komunikacji miejskiej w Toruniu można było kupować za pomocą systemu moBILET. Toruń był pierwszym miastem w Polsce, gdzie w ten sposób można było nabyć także bilet miesięczny. Od 16 stycznia za przejazd komunikacją miejską można będzie zapłacić także w systemie SkyCash. Wszystko po to, by poszerzyć ofertę dystrybucji, by pasażerowie mieli jak najwięcej możliwości zakupowych ? mówi prezydent Torunia Michał Zaleski.

SkyCash działa w Toruniu już od kilku lat, umożliwiając m.in. kupowanie telefonem biletów na przejazdy pociągami Arriva oraz dokonywanie płatności za parkowanie. Teraz aplikacji można używać także do kupowania biletów komunikacji miejskiej. Trwającą kilkanaście sekund transakcję można zrealizować w każdym miejscu, bez względu na porę czy dzień tygodnia. Korzystanie ze SkyCash jest darmowe, a kupowane za jego pomocą bilety nie różnią się cenowo od swoich tradycyjnych odpowiedników. Po pobraniu aplikacji i zarejestrowaniu się w systemie pierwszy bilet w cenie do 5 zł można skasować za darmo.

Kupowanie biletów za pomocą SkyCash jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić aplikację w telefonie, otworzyć zakładkę "Komunikacja miejska" i z listy miast wybrać Toruń. Aplikacja zapamięta wybór i podczas kolejnych zakupów można będzie pominąć ten krok. Teraz wystarczy wybrać jeden z dostępnych biletów i potwierdzić zamiar jego zakupu. W przypadku biletów okresowych pasażer wpisuje też dodatkowe dane, takie jak imię i nazwisko oraz numer posiadanego dokumentu. Po zatwierdzeniu płatności bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci telefonu. Podczas kontroli wystarczy otworzyć zakładkę "Bilety do kontroli", wybrać zakupiony bilet i okazać go kontrolerowi. Tę czynność można wykonać w dowolnym momencie, nawet gdy urządzenie nie ma aktywnego połączenia z Internetem.

Aby móc dokonać płatności za bilety, należy uprzednio zasilić swoje konto SkyCash środkami pieniężnymi, np. przelewem bankowym. Aplikacja umożliwia też podłączenie karty płatniczej, dzięki czemu nie trzeba w ogóle pamiętać o zasileniach. Należność za bilety będzie wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera.

- SkyCash to wygodny sposób na kupowanie biletów komunikacji miejskiej, ale także cały szereg innych, ułatwiających codzienne życie usług - mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. - Korzystając z aplikacji można m.in. kupować bilety na pociągi wielu przewoźników kolejowych, doładowywać telefony na kartę, wypłacać gotówkę z bankomatów czy dokonywać płatności za domowe rachunki.

Ze SkyCash mogą korzystać osoby, które posiadają telefony komórkowe z systemem operacyjnym iOS, Android lub Windows Phone. Aplikację można pobrać za darmo w dedykowanych sklepach, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu m.skycash.com lub wysłaniu SMS-a o treści 1 na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego).


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Toruń
bilet elektroniczny
bilet telefoniczny

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....