TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Kierownik Dzialu Szkolen i Rozwoju

Pracodawca

MPK Wrocław

Data dodania ogłoszenia

22.01.2017 13:25:28

Lokalizacja

Wrocław

Treść oferty

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu to solidna i dynamicznie rozwijająca się firma przewozowa działająca na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. Spółka zatrudnia ponad 2000 osób. Przewozimy rocznie prawie 200 milionów pasażerów. W tym czasie wszystkie pojazdy MPK przejeżdżają około 34 mln kilometrów po liczących 1200 km trasach wrocławskiej komunikacji publicznej. Stale inwestujemy w rozwój, unowocześniami tabor, podwyższamy komfort podróży, bezpieczeństwo pasażerów oraz warunki pracy naszych pracowników.

Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju

Miejsce pracy: Wrocław

KDSR/01.2017

Zakres zadań:

• nadzorowanie procesów rekrutacji na wszystkie stanowiska w Spółce, w tym opracowywanie narzędzi rekrutacyjnych /kwestionariusze wywiadu, testy, próbki pracy/ oraz bieżąca współpraca z dostawcami usług rekrutacyjnych;

• nadzorowanie procesu przygotowania, zatwierdzenia, realizacji i rozliczenia planów szkoleniowych;

• prowadzenie szkoleń wewnętrznych;

• bieżący nadzór nad działaniem Centrum Szkoleniowego MPK Sp. z o.o., w tym nadzór nad szkoleniami kandydatów na kierowców i motorniczych oraz programem patronatu – tj. szkoleń wdrażających dla nowo zatrudnianych pracowników;

• prowadzenie wymaganej przepisami prawa dokumentacji związanej z prowadzonymi szkoleniami w zakresie pozwolenia na kierowanie tramwajem;

• zarządzanie podległym zespołem specjalistów i instruktorów.

Wymagania:

• wyższe kierunkowe /ekonomiczne, socjologiczne, psychologiczne/;

• minimum dwa lata doświadczenia w roli kierowniczej;

• znajomość procesów i narzędzi HR'owych /szczególnie w zakresie procesów rekrutacji i szkoleń/;

• dobra znajomość pakietu Office;

• dobra organizacja pracy własnej i zespołu;

• mile widziane doświadczenie trenerskie.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia;

• atrakcyjny pakiet socjalny;

• możliwość rozwoju zawodowego.

Termin składania ofert

00.00.0000

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ