TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Kampania Europa to TY w warszawskich autobusach
- Opublikowano: 20.05.2019 15:12:48
Kampania Europa to TY w warszawskich autobusach (foto: MZA)

Społeczna kampania informacyjna "Europa to TY", zachęcającą mieszkańców Warszawy do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego, ruszyła zgodnie z zapowiedziami w warszawskich autobusach.

Kampanię zorganizowały Fundacja im. Roberta Schumana wspólnie z Miejskimi Zakładami Autobusowymi.

W 10 stołecznych autobusach linii 222 pojawiły się lustra, w których mieszkańcy Warszawy zobaczą swoje odbicie – wizerunek osoby, która ma realny wpływ na przyszłość Europy.

Celem kampanii jest budowanie poczucia współodpowiedzialności za przyszłość europejskiej demokracji. Każdy z nas ma realny wpływ na przyszłość Europy, a każdy głos ma ogromne znaczenie.

26 maja Europejczycy wybiorą 705 posłów, którzy będą reprezentować nas w najbliższej kadencji Parlamentu Europejskiego, a aż 52 miejsca będą przysługiwać przedstawicielom, na których zagłosują Polacy. Parlament Europejski ma charakter ponadnarodowy, a jego członkowie reprezentują bezpośrednio interesy obywateli Unii, a nie poszczególnych państw członkowskich. Parlament pełni bardzo istotne funkcje, m.in.: ustanawia budżet UE, ale również doradza w kwestiach polityki zagranicznej, wolności i sprawiedliwości.

"Miejskie Zakłady Autobusowe od kilku lat współpracują z Fundacją Schumana w celu promowania i wspierania wartości europejskich. Kampania "Europa to TY" to jeden z przykładów tej współpracy – mówi rzecznik MZA, Adam Stawicki.

"Unia Europejska od lat dofinansowuje tysiące projektów, które przynoszą realną korzyść Polsce, podnoszą jakość życia obywateli, pobudzają wzrost gospodarczy oraz te, które wpływają na estetykę, ekologię oraz funkcjonalność naszego miasta. Nie zawsze mamy świadomość, że w naszej okolicy realizowane są projekty finansowane z funduszy unijnych, a to właśnie dzięki unijnym dotacjom, co roku wdrażamy innowacyjne rozwiązania w trosce o środowisko i komfort pasażerów. Kampania "Europa to Ty" zachęca warszawiaków do wzięcia aktywnego udziału w demokracji."– przekonuje Marzena Myszkowska, Członek Zarządu ds. Nadzoru Ruchu MZA.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
MZA Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....