TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Justyna Skrzydło nowym wiceministrem MIB
PAP TransInfo.pl - Opublikowano: 31.08.2016 18:05:31
fot. MIB

Powakacyjne zmiany personalne w MIB: Justyna Skrzydło została wiceministrem ds. współpracy międzynarodowej. Przyjęto też dymisję wiceministra infrastruktury i budownictwa Piotra Stommy, odpowiedzialnego za kolej.

W tym tygodniu też premier Beata Szydło powołała Justynę Skrzydło na stanowisko podsekretarza stanu w ministerstwie infrastruktury i budownictwa ds. współpracy międzynarodowej. Skrzydło w MIB pracuje od 2016 r.

Nowa wiceminister ma odpowiadać m.in. za politykę transportową, wykorzystanie środków z funduszy Unii Europejskiej, opracowanie i realizację budżetu państwa w zakresie właściwym dla MIB.

Justyna Skrzydło ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim, podyplomowe studium z zakresu służby zagranicznej w Szkole Głównej Handlowej oraz kierunek język angielski w biznesie w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych. Była stypendystką Instytutu Spraw Publicznych w Budapeszcie oraz Fundacji Friedricha Eberta w Brukseli.

W 2016 r. rozpoczęła pracę w Departamencie Strategii Transportu i Współpracy Międzynarodowej w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa.

W latach 1998-2002 pracowała w Śląskim Urzędzie Marszałkowskim i Śląskim Urzędzie Wojewódzkim. Od 2002 r. do 2003 r. pełniła funkcję dyrektora Biura Regionalnego Województwa Śląskiego. Następnie w latach 2007-2016 odbyła służbę zagraniczną w polskich placówkach dyplomatycznych w Kopenhadze i Astanie. Od 2013 r. do 2016 r. pełniła funkcję wicekonsula w Ambasadzie RP w Astanie.

W latach 2006-2007 Skrzydło m.in. koordynowała tworzenie systemu zarządzania oraz monitorowała prawidłowe wykorzystanie i realizację projektów finansowanych z funduszu TEN-T w ówczesnym Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.(PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
prawo
polityka
rząd
MIB
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....