TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Jelenia Góra rozwija MobiTime
MZK JELENIA GÓRA - Opublikowano: 01.10.2013 12:44:37
Jelenia Góra rozwija MobiTime

Rozkłady jazdy w MobiTime Jelenia Góra przygotowane są z myślą o pasażerach i wyglądają podobnie do rozkładów jazdy na przystankach w Jeleniej Górze. Aby sprawdzić w aplikacji rozkład jazdy interesującej nas linii, wystarczy wejść w moduł Rozkłady wybrać linię z listy. Można też znaleźć dostępne linie poprzez wpisanie nazwy przystanku. Aby sprawdzić rozkład po raz pierwszy, aplikacja wymaga połączenia z Internetem (np. siecią Wi-Fi), przy czym generuje minimalny transfer danych. Raz sprawdzony rozkład zapisuje się lokalnie w pamięci telefonu, i od tej pory jest już dostępny w trybie off-line, bez konieczności łączenia się z siecią Internet. Jeśli dojdzie do korekty rozkładu, aplikacja MobiTime Jelenia Góra zaktualizuje się jeśli zostanie uruchomiona gdy urządzenie połączone jest z siecią Internet (np. poprzez Wi-Fi). Dodatkowo, użytkownik może zawsze sprawdzić czy rozkład jest aktualny łącząc się z Internetem w dowolnej chwili.

Przystanek to dostęp do dynamicznej informacji pasażerskiej w telefonie. Wybierając nazwę przystanku w module „Przystanek”podróżny otrzyma informację o prognozowanym rzeczywistym czasie przyjazdu autobusu na przystanek. Dane te pochodzą z systemu dynamicznej informacji pasażerskiej wdrożonego w Jeleniej Górze, a więc jest to ta sama informacja która widnieje na tablicach Systemu Informacji Pasażerskiej na wybranych przystankach w mieście. Prognozowany czas przyjazdu to dane oparte o aktualną pozycję GPS pojazdu, a więc zawsze wymaga połączenia z Internetem. Transfer danych jest, jak zawsze w MobiTime, bardzo mały.

Dodatkowo w skład aplikacji wchodzi planer podróży, który zaproponuje trzy najszybsze połączenia, pokaże czas podróży i informację o przesiadkach. Można ustawić godzinę przyjazdu lub wyjazdu oraz zobaczyć połączenie na mapie (z wyjątkiem wersji na J2ME). Dodatkowo telefon z systemem operacyjnym: iOS, Android, Windows Phone 7 i wyższy, może otrzymywać informację o istotnych zmianach w komunikacji miejskiej.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Jelenia Góra
Jelenia Góra
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....