TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Jastrzębski MZK z nową wersją e-rozkładu jazdy
TransInfo.pl - Opublikowano: 28.08.2019 13:30:54 2 komentarze
MZK z nową wersją e-rozkładu jazdy

Międzygminny Związek Komunikacyjny uruchomił udoskonaloną wersję elektronicznego rozkładu jazdy. Jest bardziej przejrzysty, posiada wiele nowości i jest dostosowany do potrzeb osób niedowidzących.

Dwa w jednym

Do 1 września, a więc daty wejścia w życie nowego rozkładu jazdy w Jastrzębiu i gminach ościennych, dostępne są dwa rozkłady jazdy – zarówno obecnie obowiązujący jak i nowy planowany. Wszystko w jednym miejscu. Po wejściu w rozkład jazdy widzimy ten aktualny. Aby zapoznać się z nowym rozkładem, klikamy w chmurkę (prawy górny róg) i wchodzimy w datę (01.09.2019). We wrześniu pozostanie już tylko nowa wersja rozkładu.

Kilka nowości

Nowy rozkład jazdy umożliwia wyszukiwanie połączeń z pozycji konkretnej gminy, co ułatwia dotarcie do przystanku czy interesującej nas ulicy. Jest on również dostosowany do potrzeb osób niedowidzących, a jedną z wielu funkcji jest zapisywanie "ulubionych" lokalizacji. Ważną zmianą na plus jest także wyświetlanie kierunku jazdy przy każdym przystanku, a także pojawienie się listy wszystkich linii.

Warianty wyszukiwania

Godziny odjazdów autobusów i trasy przejazdu możemy ustalić wchodząc na konkretne przystanki, korzystając z rozkładu linii, a także planować trasę w dowolnym miejscu na mapie. Warianty wyboru widoczne są w formie zakładek na pasku górnym.

Przydatne funkcje

W nowej wersji rozkładu jazdy w dalszym ciągu można m.in. wyświetlić tablicę przystankową z obowiązującym tutaj rozkładem jazdy, wydrukować rozkład jazdy, a także śledzić aktualne przemieszczanie się autobusu na trasie.

Prace nad nowy rozkładem jazdy online trwały kilka miesięcy i są efektem współpracy z pasażerami zgłaszającymi swoje wnioski. Program wykonała dla MZK firma R&G PLUS z Mielca. Zobaczcie jak to działa na filmie:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
informacja
pasażer
MZK Jastrzębie-Zdrój
  • maziizam – 01.09.2019

    Nowy rozkład to stare dno i wodotryskami

  • maziizam – 01.09.2019

    Nowy rozkład to stare dno z wodotryskami:Tu była propozycja zmian olana przez MZK:https://www.nowiny.pl/154437-o-potrzebie-zmian-rozkladu-jazdy-autobusow-czyli-10-prosb-do-mzk.html

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....