TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Jarocin z punkową Kartą Miejską
- Opublikowano: 18.06.2012 12:28:17
Jarocin z punkową Kartą Miejską

Mieszkańcy Jarocina już za kilka tygodni będą mogli korzystać z elektronicznego biletu. Ogłoszony przez Burmistrza Stanisława Martuzalskiego konkurs na wizualizację Jarocińskiej Karty Miejskiej został już bowiem rozstrzygnięty. Jej autorem jest P11 Interaktywna Agencja Reklam sp. z o.o. z Jarocina, która zaproponowała ciekawe połączenie awangardy i tradycji. Festiwalowe korzenie (symbolizujący je glan z instrumentami i akcesoriami muzycznymi) świetnie komponują się z charakterystycznymi zabytkami miasta. –„Projekt ten jest bardzo atrakcyjny –przyznaje włodarz Jarocina. –Zawiera bowiem charakterystyczne dla Jarocina elementy. Będzie więc świetną promocją wizerunku naszego miasta”–uważa Stanisława Martuzalski. Nagroda to 3-miesięczny bezpłatny bilet na dowolnie wybranej przez zwycięzcę trasie, ufundowany przez gminną spółkę Jarocińskie Linie Autobusowe. –„Karta znajdzie zastosowanie jako elektroniczny bilet właśnie w JLA. Oprócz tego będzie kartą parkomatową, a w przyszłości wachlarz jej możliwości w codziennym użytkowaniu ma zostać jeszcze bardziej poszerzony”- dodaje burmistrz.

W połowie lipca powstanie punkt personalizacji w JLA, w którym będzie można się zarejestrować i otrzymać e-bilet. Powstaną też 4 punkty, w których będzie można doładować karty. Zlokalizowana one zostaną w siedzibie JLA, Ratuszu, Bibliotece Gminnej w Kotlinie (e-bilet) i Straży Miejskiej w Jarocinie (parkomaty).  Oprócz tego bonusem dla przyszłych użytkowników Jarocińskiej Karty Miejskiej z pewnością będzie jeszcze możliwość uzyskania loginu i hasła dostępu do gminnych hot-spotów. Wystarczy tylko –w momencie rejestrowania się po kartę - wypełnić stosowny wniosek (zwierający imię, nazwisko, PESEL i adres e-mail). Internetowych punktów dostępu na terenie gminy Jarocin jest łącznie 50. Znajdują się one m.in. przy szkołach, świetlicach wiejskich czy remizach. Szersza promocja projektu karty rozpocznie się pod koniec czerwca br.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Jarocin
karta miejska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....