TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

IV Ogólnopolska Konferencja Branży Turystyczno-Transportowej
- Opublikowano: 27.11.2013 10:36:56
IV Ogólnopolska Konferencja Branży Turystyczno-Transportowej
Zapraszamy na IV Ogólnopolską Konferencję Branży Turystyczno-Transportowej, która odbędzie się w Krakowie w dniach 11-12. grudnia br. W Ośrodku Olimpijski KOLNA przez dwa dni będą omawiane aktualne tematy m.in. z zakresu autobusowej turystyki. Konferencja została zorganizowana wspólnymi siłami: Consulting RM, Izby Turystyki RP, Krakowskiej Izby Turystyki, Małopolskich Dworców Autobusowych S.A., Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników Osobowych, Ośrodka Olimpijskiego Kolna, Polskiego Związku Motorowego, Porozumienia Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie i Stowarzyszenia „Klub Polskiego Trakera”. Partnerem Merytorycznym jest Biuro Prawne Arena 56. W programie przewidziano omówienie następujących tematów:- Wykonywanie usług pilota i przewodnika turystycznego w świetle aktualnego stanu prawnego. Zadania i obowiązki w tym zakresie Urzędu Marszałkowskiego. Postulaty do władz samorządowych i krajowych- Organizacja transportu turystycznego w miastach - współpraca samorządów gospodarczych i lokalnych z przewoźnikami (przystanki turystyczne, dworce, parkingi) - panel dyskusyjny- Zmiany w prawie transportowym w 2013 roku- Ustawa o transporcie publicznym - zagrożenia czy szanse dla przewoźników obecnie funkcjonujących. Założenia planu transportowego ogólnopolskiego i regionalnego - panel dyskusyjny- Kontrola stanu technicznego i dokumentacji przed rozpoczęciem zlecenia, w trakcie jego realizacji na „drodze”oraz w siedzibie firmy- Obowiązek stosowania ulg ustawowych przez przewoźników regularnych - warunki otrzymania refundacji- Tendencje i prognozy występujące w branży turystycznej.- Ocena poprawności pracy i jakości usług na podstawie wizytacji, kontaktów, informacji i uwag turystów w Małopolsce w sezonie 2013r.- Konsultacje uczestników ze stowarzyszeniami i organizatorami konferencjiUdział w konferencji jest bezpłatny –po dokonaniu rezerwacji. Zgłoszenia można przesyłać na adres: info@bus.info.pl, w treści wpisując imię i nazwisko uczestnika, nazwę firmy, miejscowość, województwo, telefon, e-mail. Dodatkowych informacji udziela Rafał Marek, kom. 502 10 80 79.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
konferencja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....