TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Inżynier Wsparcia Sprzedaży – PreSales

Pracodawca

Mera Systemy

Data dodania ogłoszenia

02.10.2018 14:30:47

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Treść oferty

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

• Wspieranie pracy pionu sprzedaży poprzez kreowanie wkładu technicznego ofert handlowych z obszaru rozwiązań do sprzedaży biletów: biletomaty, wpłatomaty;

• Prowadzenie szkoleń i seminariów;

• Przygotowywanie umów, kalkulacji, ofert i raportów;

• Zbieranie wymagań na etapie przedsprzedażowym podczas pracy z działem sprzedaży i/lub klientami;

• Przygotowywanie rozwiązania technicznego we współpracy z innymi specjalistami z firmy;

• Współdziałanie z dostawcami w zakresie tworzenia rozwiązania oraz jego wyceny;

• Prezentacja ofert technicznych podczas spotkań handlowych z klientami;

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne lub/i ekonomiczne;

• Doświadczenie w pracy na styku z klientem, działem sprzedażowym i technicznym;

• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;

• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;

• Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, komunikatywność;

• Biegła znajomość pakietu MsOffice;

• Prawo jazdy kat.B

Mile widziane

• Doświadczenie w branży systemów sprzedaży biletów: biletomatów mobilnych i stacjonarnych, opłatomatów i podobnych.

Oferujemy

• Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;

• Samodzielne stanowisko;

• Dobre perspektywy rozwoju zawodowego.

Termin składania ofert

bezterminowo

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ