TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Inżynier Technologii Produkcji (Test)

Pracodawca

Wabco

Data dodania ogłoszenia

29.06.2016 17:12:34

Lokalizacja

Wrocław

Treść oferty

WABCO zatrudni osobę na stanowisku:

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: 115586

Podstawowe obowiązki:

• Wspieranie zespołu wiedzą techniczną

• Tworzenie koncepcji produkcji oraz kontrola harmonogramów projektów i koncepcji produktu

• Opracowanie strategii dla produkcji /nowych technologii

• Analiza kosztów dla nowych uruchomień

• Tworzenie procesów, przepływu produktu w procesie oraz koncepcji linii

• Zatwierdzanie procesów i linii produkcyjnych

• Przeprowadzanie warsztatów 3P (Produkcja, Proces, Planowanie)

• Opracowanie specyfikacji / wymagań dla maszyn i linii

• Zamawianie maszyn / linii u dostawców i ich wstępna akceptacja

• Instalacja oraz końcowy odbiór maszyn / linii w zakładzie

• Dopuszczenie do użytku stacji / linii produkcyjnych

• Nadzór nad dokumentacją projektową

• Walidacja inwestycji oraz kosztów procesu

• Nadzór nad zgodnością celów projektu ze stanem realizacji

• Prowadzenie projektów ogólnozakładowych I udział w projektach globalnych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. Doświadczenie w branży automotive będzie atutem

• Doświaczenie w tworzeniu procesów i specyfikacji sprzętu będzie atutem

• Doświadczenie w zakresie kalibracji urządzeń pomiarowych

• Umiejętność projektowania i programowania systemów pomiarowych DAQ

• Znajomość języka programowania (LabView, C)

• Znajomość baz danych

• Znajomość statystyki inżynierskiej

• Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing

• Doświadczenie w selekcji i współpracy z grupą dostawców

• Doświadczenie w procesach uruchamiania nowych produktów i procesów

• Wiedza w zakresie koncepcji produkcji (SMED, Poka Yoke, Jidoka, JIT, DFM/DFA, itp.)

• Biegła znajomość języka angielskiego

• Umiejętność pracy w zespole rozproszonym, organizacji pracy

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Pakiet medyczny

• Ubezpieczenie NW

• Bogaty pakiet szkoleń

Termin składania ofert

bezterminowo

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ