TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Inżynier oprogramowania

Pracodawca

PESA Bydgoszcz

Data dodania ogłoszenia

02.10.2018 14:27:47

Lokalizacja

Bydgoszcz

Treść oferty

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA

Dane podstawowe

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Oferta pojawiła się: 2018-09-14

Numer referencyjny: KTK/INŻYNIER OPROGRAMOWANIA/2018

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Termin składania: 2018-10-14

Opis

Zadania:

• testy komponentów oprogramowania,

• testy integracji oprogramowania,

• sporządzanie specyfikacji testów,

• weryfikacja wymagań funkcjonalnych dla oprogramowania,

• raportowanie wyników testów.

Wymagania podstawowe

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: automatyka i robotyka, telekomunikacja, mechatronika, elektrotechnika,

• umiejętność czytania schematów elektrycznych,

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

• łatwość w komunikacji interpersonalnej,

• kreatywność,

• zaangażowanie,

• dyspozycyjność.

Dodatkowe atuty:

• doświadczenie w testach oprogramowania,

• doświadczenie w tworzeniu oprogramowania zgodnie z modelem "V",

• umiejętność programowania w językach ST, FBD, C,

• znajomość oprogramowania Polarion, IBM Doors , JIRA,

• znajomość Labview, Matlab/Simulink,

• znajomość zasady działania protokołów i magistral komunikacyjnych (CANOpen, Ethernet, RS-232/485, WTB),

• umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych np. oscyloskop,

• umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,

• uprawnienia SEP 1kV oraz prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

• możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

• pracę z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi z możliwością testów laboratoryjnych,

• przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole.

Proces rekrutacyjny Staże i praktyki

Termin składania ofert

bezterminowo

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ