TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Inżynier Konstruktor - Praktyki w Dziale Rozwoju Produktu

Pracodawca

Volvo Buses

Data dodania ogłoszenia

31.01.2018 10:18:39

Lokalizacja

Wrocław

Treść oferty

Volvo Polska poszukuje aktualnie studentki/studenta na płatną praktykę do Centrum Rozwoju Produktu we Wrocławiu (Technology Wrocław), działającego w ramach Volvo Construction Equipment.

Praktyki są realizowane w kilku profilach: Instalacje (elektryczne, hydrauliczne, silnikowe) oraz Mechaniczne (struktury nośne, komponenty zewnętrzne)

Volvo Construction Equipment we Wrocławiu zajmuje się projektowaniem, budową prototypów i testowaniem maszyn budowlanych marki Volvo, które są produkowane i dostarczane na wiele rynków na całym świecie.

Wymagania profil instalacji:

• Studenci 4-5 roku chcący pozyskać/rozwijać wiedzę w obszarze instalacji elektrycznych, hydraulicznych lub silnikowych dot. maszyn budowlanych

• Dobra znajomość Catia V5

• Dobra znajomość rysunku technicznego

Wymagania profil mechaniczny:

• Studenci 4-5 roku wydziałów: Mechaniczny, Mechaniczno-Energetyczny

• Dobra znajomość Catia v5

• Dobra znajomość z zakresu konstrukcji spawanych, elementów giętych, obrabianych, tworzyw sztucznych oraz procesów technologicznych

• Mile widziane doświadczenie w przemyśle

Obowiązki:

• Realizacja projektów w obszarze instalacji/mechanicznym dot. maszyn budowlanych Volvo CE

• Współpraca z innymi konstruktorami w obszarze instalacji/mechanicznym

• Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania ogólne:

• Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

• Znajomość aplikacji biurowych MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

• Otwartość i zaangażowanie, elastyczność w działaniu, umiejętność szybkiego uczenia się

• Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

• Pro aktywność i samodzielność w działaniu

• Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu w wymiarze około 6-8 godzin dziennie

Oferujemy:

• Płatny program praktyk na okres do 12 miesięcy

• Elastyczne godziny pracy w ramach płatnego programu praktyk

• Możliwość porównania wiedzy ze studiów z praktyką oraz szansę na jej zastosowanie w międzynarodowym koncernie

• Przyjazne miejsce pracy: campus wraz z placowką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi

• Pracę w gronie osób pełnych entuzjazmu i pozytywnej energii

Miejsce pracy: Wrocław

Termin składania ofert

bezterminowo

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ