TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Imienne bilety okresowe w Łodzi dostępne w aplikacji zbiletem.pl
- Opublikowano: 21.01.2019 17:35:41
Imienne bilety okresowe w Łodzi dostępne w aplikacji zbiletem.pl

Od 21 stycznia 2019 roku imienne bilety okresowe MPK Łódź dostępne są na smartfonie, w aplikacji zbiletem.pl.

Aby skorzystać z tej nowej, wygodnej możliwości wystarczy kupić bilet okresowy w sklepie internetowym www.zbiletem.pl. Po zakupie bilet jest od razu dostępny w darmowej aplikacji na Android lub iPhone. Wystarczy zalogować się w niej swoim numerem telefonu, i od razu można zacząć korzystać z biletu okresowego w smartfonie.

Nowa jakość dla pasażerów publicznego transportu zbiorowego w Łodzi polega na tym, że nie muszą już składać wniosku aby otrzymać kartę (migawkę), na której później kodowany jest bilet okresowy. Wystarczy po prostu kupić bilet w sklepie internetowym, bez konieczności rejestracji czy aktywacji biletu, i pobrać darmową aplikację mobilną uruchamianą numerem telefonu. I gotowe. Kolejny bilet kupimy jeszcze łatwiej i zawsze będziemy mieć go przy sobie, bez konieczności noszenia specjalnie karty – mówi Miłosz Olejniczak, kierownik produktu zbiletem.pl.

Bilet możemy kupić dla siebie jak i dla innej osoby, np. dla dziecka. Zapłacić można kartą płatniczą, szybkim przelewem internetowym a także Blikiem lub GooglePay. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa PayU, lider płatności internetowych w Polsce.

Podczas kontroli należy okazać bilet okresowy w smartfonie, i pamiętać, że na każdą prośbę kontrolera powinniśmy okazać dokument tożsamości. Jeśli posiadamy bilet okresowy w smartfonie i rozładuje nam się bateria, możemy skorzystać z trybu kontroli poprzez numer pesel. W tym przypadku również konieczny będzie dokument tożsamości. W ofercie dostępne są imienne bilety 30- i 90-dniowe na komunikację miejską w Łodzi, a także Wspólny Bilet Łódzko-Zgierski, Wspólny Bilet Łódzko-Pabianicki oraz Wspólne Bilety Aglomeracyjne. Zgodnie z przepisami taryfowymi, z biletem okresowym w smartfonie możemy podróżować autobusami, tramwajami oraz pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej i Przewozów Regionalnych na terenie Łodzi. Poza rozpoczętą właśnie sprzedażą biletów okresowych przez internet, w aplikacji mobilnej kupimy też łódzkie bilety jednorazowe.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.migawkawsmartfonie.pl.

zbiletem.pl to platforma dystrybucji biletów stworzona w Łodzi przez spółkę Infospread Polska. To rozwiązanie zapewniające gminom i spółkom sprzedaż biletów w sklepie internetowym i aplikacjach mobilnych, oraz narzędzia do ewidencji sprzedaży oraz elektronicznej kontroli biletów. Działa w 20 polskich miastach. Z aplikacji korzysta kilkadziesiąt tysięcy pasażerów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
Łódź
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....