TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Gwiazdkowe prezenty lubelskiej komunikacji
ZTM LUBLIN - Opublikowano: 21.12.2012 10:56:33
Gwiazdkowe prezenty lubelskiej komunikacji

ZTM Lublin jeszcze przed końcem roku uruchomił dwa ważne projekty podnoszące jakość miejskiej komunikacji. To nowa sieć sprzedaży e-biletów oraz przystankowe QR kody o rzeczywistym czasie przyjazdu autobusu lub trolejbusu. Pojawił się także konkurs…Zacznijmy od początku. W grudniu br. w Lublinie powstało 40 nowych miejsc, w których można doładować Kartę Biletu Elektronicznego. Dodatkowe punkty sprzedaży zostały uruchomione przez firmę ASEC S.A. na podstawie umowy podpisanej z ZTM w Lublinie. Firma ASEC S.A. jako operator sieci sprzedaży doładowań KBE uruchomi na terenie miasta kolejne punkty i 10 automatów biletowych.  Jak znaleźć nowe punkty sprzedaży? Każde miejsce, w którym można kupić bilet, posiada widoczne, zielono - niebieskie oznaczenie.  Lista nowych punktów sprzedaży znajduje się tutaj. ASEC S.A. jest spółką należącą do grupy On Track Innovations Ltd. (OTI). Jest wiodącym na rynku polskim dostawcą i producentem rozwiązań opartych na technologii zbliżeniowych kart inteligentnych oraz systemów elektronicznych biletów komunikacji miejskiej.

Przystankowe kody QR

Na lubelskich przystankach komunikacji miejskiej pojawiły się także specjalne QR kody zawierające informację o rzeczywistym czasie przyjazdu autobusu lub trolejbusu na przystanek, na którym obecnie się znajdujemy. Wystarczy tylko pobrać jedną z wielu dostępnych w sieci aplikacji do odczytywania QR kodów na telefon komórkowy by móc bezpłatnie zeskanować czarno –biały kwadrat i uzyskać dostęp do zapisanych na nim danych. QR kody umieszczona przy informacji z rozkładami komunikacji miejskiej pełnią funkcję elektronicznego wyświetlacza z dynamiczną informacją pasażerską do odczytania w telefonie komórkowym. Docelowo, jeszcze przed świętami, QR kody znajdą się na wszystkich lubelskich przystankach.

 fot. Kod QR

„Rzuć samochód razem z nami”

I lubelski konkurs. Wystarczy napisać, dlaczego warto poruszać się po Lublinie komunikacją miejską, aby wygrać cenne nagrody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie, Zarząd Transportu Miejskiego oraz Kurier Lubelski ogłaszają wspólnie konkurs pod hasłem: „Rzuć samochód razem z nami”. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić drukowany codziennie w Kurierze Lubelskim kupon odpowiadając na pytanie: dlaczego warto poruszać się po Lublinie komunikacją miejską? Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone tabletami. Konkurs trwa od 15 do 27 grudnia br. Lista zwycięzców ogłoszona zostanie w Kurierze Lubelskim 29 grudnia br.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
ZTM Lublin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....