TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Gorzów Wlkp.: Potrzebne transportowe projekty
TransInfo.pl - Opublikowano: 26.04.2016 18:58:59

Miasto Gorzów Wlkp. informuje o ogłoszeniu przetargu na wykonanie dokumentacji studialnej i projektowej dla projektów pn.: System zrównoważonego transportu miejskiego.

Dane Zamawiającego:

Miasto Gorzów Wlkp.

66-400 Gorzów Wielkopolski

ul. Sikorskiego 3-4

Tel. 095 7355576

Fax. 095 7355612

E-mail zampubl@um.gorzow.pl

WWW www.bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow

Województwo lubuskie

Przedmiot zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentów niezbędnych do złożenia dwóch wniosków aplikacyjnych dla projektów pt.: System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp., w którym Beneficjentem jest Miasto Gorzów Wlkp. oraz System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp.- tabor tramwajowy i infrastruktura techniczna, w którym Beneficjentem jest Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wlkp. sp. z o.o. w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Oś Priorytetowa VI Rozwój niskoemisyjnego transportu zbiorowego w miastach, Działanie 6.1. Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach. Zakres zamówienia obejmuje sporządzenie dla ww. Projektu następujących elementów:a) Opracowanie Studium wykonalności wraz z Analizą Kosztów i Korzyści (zgodnie z Niebieską Księgą Jaspers Sektor Transportu Publicznego w miastach, aglomeracjach, regionach) dla projektu System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp.; b) Opracowanie Studium wykonalności wraz z Analizą Kosztów i Korzyści (zgodnie z Niebieską Księgą Jaspers Sektor Transportu Publicznego w miastach, aglomeracjach, regionach) dla projektu System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp.- tabor tramwajowy i infrastruktura techniczna.; c) Opracowanie Komputerowego modelu ruchu dla Miasta Gorzowa Wlkp.; d)Opracowanie wielobranżowej Koncepcji programowo - przestrzennej dla budowy nowych tras tramwajowych w mieście Gorzowie Wlkp.; e) Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej systemu monitoringu i systemu informacji pasażerskiej wraz z przyłączeniem do sieci energetycznej i teletechnicznej (światłowodowej).

Zamawiający zamierza ubiegać się o dofinansowanie zadania w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Oś Priorytetowa VI Rozwój niskoemisyjnego transportu zbiorowego w miastach, Działanie 6.1. Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach.

Wykonawca udzieli Zamawiającemu 36 miesięcy gwarancji i rękojmi na wykonane opracowania, które biegną od daty podpisania protokołu końcowego odbioru poszczególnych opracowań.

Wymagany termin realizacji zamówienia: 31.10.2016

Termin składnia ofert upływa 2016-04-27

Kryteria wyboru oferty i ich znaczenie:

1. Cena - 80

2. TERMIN KOŃCOWY WYKONANIA ZAMÓWIENIA - 20


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
plan
Gorzów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...