TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

GOP: nowy POP w Chorzowie
KZK GOP - Opublikowano: 21.05.2015 12:53:41
GOP: nowy POP w Chorzowie

Punkt Obsługi Pasażera to miejsce przyjazne dla wszystkich podróżujących autobusami i tramwajami KZK GOP. Tu można uzyskać wszelkie niezbędne informacje o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. 11 maja 2015 roku szósty już taki punkt został otwarty w Chorzowie przy ulicy Rynek 8/1.

Pasażerowie, którzy na co dzień korzystają z usług Komunikacyjnego Związku Komunalnego GOP, mają dostęp do rozbudowanego systemu informacji. Podstawowymi i rzetelnymi źródłami tych informacji są strona internetowa Związku oraz punkty obsługi pasażera. Od 11 maja nowy punkt działa w centrum Chorzowa, przy ulicy Rynek 8/1. KZK GOP dysponuje obecnie sześcioma punktami obsługi pasażera: w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach,  Bytomiu i Chorzowie. Wszystkie POP-y w dni robocze otwarte są w godzinach od 8.00 do 18.00, a w soboty od 9.00 do 14.00, z wyjątkiem punktu na dworcu w Katowicach, który czynny jest do 15.00. Podróżni mogą tam kupić wszystkie rodzaje biletów, zarówno jednorazowych, jak i miesięcznych, kwartalnych, kilkudniowych oraz uzupełniających. Miesięcznie obsługiwanych jest tam blisko 20 tysięcy pasażerów.

Punkty obsługi pasażera umożliwiają załatwienie w jednym miejscu wszystkich spraw  dotyczących komunikacji miejskiej, bez konieczności wizyty w biurze KZK GOP, na ulicy Barbary 21a w Katowicach. Pracownicy udzielają kompleksowej informacji na temat funkcjonowania komunikacji miejskiej, oferują pełną gamę biletów obowiązujących w KZK GOP, przyjmują skargi, wnioski oraz zażalenia pasażerów. Nie brakuje również pochwał, które zadowoleni pasażerowie zgłaszają pod adresem kierowców autobusów, motorniczych czy kontrolerów.

W POP-ach można zapłacić również nałożoną opłatę dodatkową, popularnie nazywaną mandatem, odwołać się od niej lub ją anulować. Wszystkie funkcje punktu obsługi pasażera są realizowane także w siedzibie KZK GOP, codziennie w dni robocze od 7.00 do 15.00.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
GOP
KZK GOP
Chorzów
POP
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....