TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Gdynia z przetargiem na dwie tablice SIP
- Opublikowano: 03.04.2020 15:30:15
Gdynia z przetargiem na dwie tablice SIP; fot. fot. Michał Kowalski / UM Gdynia

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni ogłosił przetarg na zaprojektowanie i budowę dwóch tablic informacji pasażerskiej systemu TRISTAR.

Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części, z czego część 1 dotyczy przystanku Stawna 01, a część 2 – przystanku Węzeł Franciszki Cegielskiej 04.

Inwestycja ma zostać zrealizowana do dnia 15 października.

Przedmiot i zakres zamówienia

Przedmiotem zamówienia w ramach części 1 - jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz na jej podstawie wybudowanie tablicy informacji pasażerskiej przy przystanku Stawna 01 w Gdyni. Tablica ma być zaprojektowana i wykonana dla istniejącej geometrii zatoki i wiaty przystankowej. Łączność z tablicą ma być zapewniona poprzez sieć komórkową za pośrednictwem kary SIM dostarczonej przez zamawiającego. Kanalizacja kablowa będzie wykonana od tablicy do złącza zasilającego. W celu przyspieszenia dostawy zasilania do tablicy wykonawca powinien przewidzieć konieczność zaprojektowania i wybudować przyłącze na podstawie uzyskanych warunków przyłączenia.

Z kolei część 2 zamówienia przewiduje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz na jej podstawie wybudowanie używanej tablicy informacji pasażerskiej, dostarczonej przez zamawiającego, przy przystanku Węzeł Franciszki Cegielskiej 04 w Gdyni. Zasilanie oraz łączność z tablicą ma być zapewniona poprzez zaprojektowaną i wybudowaną kanalizację teletechniczną do najbliższej studni teletechnicznej prowadzącej do szafy telekomunikacyjnej S207 systemu TRISTAR poprzez ułożenie w rurach osłonowych i mikrokanalizacji kabla światłowodowego i zasilającego.

Cechy tablic SDIP

Obie tablice będą umieszczone na fundamencie prefabrykowanym betonowym. Ich wyświetlacz będzie dwustronny, 5-wierszowy z oddzielnym panelem wyświetlacza zegara zamontowanym na konstrukcji wsporczej. Komputer sterujący wyświetlaczem z interfejsem systemu informacji pasażerskiej będzie wyposażony w układ syntezy głosu wraz z głośnikiem uaktywnianym przez przycisk wbudowany w konstrukcji wsporczej. Tablice dodatkowo powinny posiadać gniazdo serwisowe. Treść wyświetlana na tablicach obejmie: oznaczenie symbolu i kierunku jazdy linii, czasu odjazdów, inne informacje o zmianach w rozkładzie jazdy i zaburzeniach w kursowaniu pojazdów.

Warunki przetargu

Oferty od wykonawców zostaną otwarte w dniu 15 kwietnia.

Do kryteriów oceny ofert zamawiający zaliczył: cenę (60%), okres udzielonej gwarancji i rękojmi na roboty budowlane (40%).
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
SDIP
Gdynia

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....