TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Gdynia z nagrodą za trolejbusy, Tristar, rowery i węzły
TransInfo,pl - Opublikowano: 08.11.2017 19:11:48 3 komentarze
Gdynia z nagrodą za trolejbusy

Eco-Miasto to obecnie największy ekologiczny konkurs miejski, który umożliwia samorządom wymianę doświadczeń na temat realizacji przedsięwzięć zrównoważonego rozwoju.

W piątej edycji wzięły udział aż 63 miasta nadsyłając 93 formularze zgłoszeniowe. Rywalizowały w sześciu kategoriach: gospodarka wodna, gospodarka odpadami, efektywność energetyczna budynków, systemy energetyczne, mobilność zrównoważona oraz zieleń a powietrze. Gdynia nadesłała projekty realizowane we wszystkich kategoriach i zwyciężyła w połowie z nich - także w zakresie mobilności zrównoważonej.

-"Zwycięstwo Gdyni w kategorii "zrównoważona mobilność", to docenienie działań miasta na rzecz rozwoju transportu niskoemisyjnego, przyjaznego zarówno środowisku, jak i mieszkańcom. Gdynia jest jednym z 300 miast na świecie i jednym z 3 w Polsce, które dysponują, uznawaną za najnowocześniejszą i najbardziej ekologiczną, komunikacją trolejbusową. Fakt ten doceniła Unia Europejska, przyznając w 2014 r. prestiżową nagrodę Regiostars w kategorii "CityStar - inwestycje w publiczny transport miejski zgodny z zasadą zrównoważonego rozwoju" - powiedział prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek

Gdynia jest częścią Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej, którego jednym z zadań jest integracja taryfowo-biletowa zachęcająca do odbywania podróży intermodalnych. Koncepcja ta realizowana jest przez miasto także poprzez m.in.: lokalne kampanie na rzecz zrównoważonego transportu oraz projekty do których zaliczyć można: Tristar, Park&Ride, Bike&Ride, Rower Metropolitalny czy węzły przesiadkowe. Nagroda w tej kategorii to także docenienie Gdyni za zainicjowanie trójmiejskiego programu car-sharingowego.

Zwycięzcy w kategorii mobilność zrównoważona - Gdynia i Jaworzno - otrzymają elektryczny samochód Renault ZOE do testów na okres jednego miesiąca.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
ZKM Gdynia
Tristar
trolejbus
 • Czy te nagrody się kupuje? – 08.11.2017

  Nagroda za coś co nie działa - Tristar. Komedia!

 • darek – 09.11.2017

  Najlepsze w Gdynii Park&Ride znajdują się jako jej wizytówka koło dworca PKP Gdynia Główna . Mam na myśli klepiska powyżej dworca koło ul. Morskiej i poniżej koło poczty przy ul. Janka Wiśniewskiego. P&R w Gdyni Redłowie tak zbudowano,że nie jest możliwe do niego dojechanie od Dąbrowy ,Karwin,Wlk.Kacka bez błądzenia po krętych dróżkach Małego Kacka i jest tak mały ,że sytuacje ratuje doraźne klepisko w jego okolicy.A może rowerem na ścieżki rowerowe?Szerze jako rowerzysta odradzam.To system porwanych niepowiązanych ze sobą fragmentów a to stwarza zagrożenie dla rowerzysty np. ul.Wielkopolska .Same budowy ścieżek trwają latami tzn. od wyborów do wyborów.

 • ZWYKŁY KOWALSKI – 10.11.2017

  tym TRISTAREM tylko zakorkowali miasto ekologia pełną parą komunikacja miejska też nie służy pasażerom i ludzie uciekają do swoich aut więc korki a jak kolega wyżej napisał rowerzysta nie ma łatwo w GDYNI ścieżki powstają tam gdzie w ogóle nie są potrzebne a jak już powstają to tylko zagrożenie stwarzają mydlą ludziom oczy jakąś EKOLOGIĄ i zwykły KOWALSKI stoi w korkach w dzień w dzień i wypala paliwo marnuje czas a ci sobie nagrody wręczają heheheh dobre

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....