TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Gdańsk i komunikacyjna zabawa w stylu RETRO
TransInfo.pl - Opublikowano: 08.09.2016 13:38:47
Gdańsk i komunikacyjna zabawa w stylu RETRO

10 września ZKM Gdańsk zaprasza na małą podróż do przeszłości ? na Dolnym Mieście pobawimy się stylu RETRO.

Koncerty, wspaniali goście, strefa dla najmłodszych, potańcówka, a to wszystko w rejonie ulicy Łąkowej, przy dawnej zajezdni tramwajowej. Startujemy o 15:00! Na wszystkich będzie czekał czerwony Ogórek ZKM.

Na całą sobotę Dolne Miasto już po raz kolejny zamieni się w RETRO klimat, z programem atrakcji dla wszystkich ? małych i dużych, młodszych i starszych. Nie zabraknie muzycznych doznań ? na Scenie Głównej, jako gwiazda wieczoru wystąpi MROZU. Tego dnia usłyszymy również Największe Polskie Przeboje z repertuaru m.in. Agnieszki Osieckiej, Czesława Niemena czy Anny Jantar, w wykonaniu wokalistów z programu THE VOICE OF POLAND ? Małgorzaty Boć, Mateusza Grędziskiego, Oksany Predko i Ernesta Staniaszka.

Najmłodsi otrzymają całą strefę pełną atrakcji tylko dla siebie. Zaplanowaliśmy warsztaty ? w tym tworzenie latawców i malowanie twarzy. A dodatkowo ? gry, konkursy z nagrodami, robienie lampionów, warsztaty ceramiczne i strzelanie z łuku! Tego dnia na artystyczne przedstawienie zaprosi wszystkich Teatr Miniatura. Słowem, nawet najbardziej ciekawskie i żywe dzieci nie będą się nudzić!

Dolne Miasto odwiedzą również wspaniali goście. Jan Nowicki zaczaruje nas swoją retro historią, przywołując wiele ciekawych i równie zabawnych opowieści. Zaraz po rozmowie, która odbędzie się na Małej Scenie w hali namiotowej, będziemy mieli okazję wspólnie z artystą obejrzeć film ?Wielki Szu?, gdzie tytułową rolę zagrał właśnie Jan Nowicki. Na Małej Scenie spotkamy również Alexa Masłowskiego, który z Opowiadaczami Historii odegra scenki rodzajowe, promujące pierwszą książkę o Dolnym Mieście.

Tych, którym Dolne Miasto jest jeszcze mało znane zapraszamy na spacery zOpowiadaczami Historii, czyli przewodnikami, którzy o Dolnym Mieście wiedzą najwięcej. Podczas spacerów dowiemy się również, jak w przyszłych latach ta część miasta może się zmienić oraz jak przedstawiają się plany inwestycyjne. Zaś na wszystkich retro zakręconych, których po szaleńczych zabawach dopadnie mały głód, będzie czekało zaplecze gastronomiczne ? Festiwal Food Trucków i strefa Wolnego Targu.

Potańcówka na Dolnym ? ten dzień zapowiada się również bardzo tanecznie, a to za sprawą plenerowej potańcówki zaaranżowanej w stylu lat 60-tych ? Retro Fajf. Wszystko w oprawie muzycznej znanego zespołu Detko Band Orchestra, który zagra standardy jazzu tradycyjnego, swing i muzykę taneczną całego świata. W przerwach na łyk wody, profesjonaliści zaprezentują swoje taneczne umiejętności.

Wszystko zakończymy około 22.10 spektakularnym pokazem sztucznych ogni.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZKM Gdańsk
akcja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....