TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Gdańsk: ankieta o komunikacji miejskiej
ZTM GDAŃSK - Opublikowano: 20.06.2015 08:51:39
Gdańsk: ankieta o komunikacji miejskiej

Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku i Miasto Gdańsk zapraszają do wypełniania ankiety dotyczącej oceny gdańskiej komunikacji miejskiej. Badanie prowadzone będzie metodą online do końca czerwca.

Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku, organizator gdańskiej komunikacji miejskiej, dokłada starań, by stale polepszała się jakość komunikacji miejskiej. Służy temu nie tylko atrakcyjna siatka połączeń, ich częstotliwość, ale i coraz nowszy, nowocześniejszy, wyposażony w wiele przyjaznych dla pasażera rozwiązań tabor na wyposażeniu operatorów: Zakładu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku, Sp. z o.o., Warbus Sp. z o.o. czy też PKS Gdańsk Sp. z o.o.

- Poziom komunikacji miejskiej w Gdańsku systematycznie ulega poprawie, co dostrzegają zarówno stali pasażerowie, jak i osoby odwiedzające Gdańsk po dłuższej przerwie ? mówi zastępca prezydenta Gdańska Piotr Grzelak. ? Stale rosnąca liczba przewiezionych pasażerów jest tego najlepszym dowodem. W samym tylko w 2014 roku z komunikacji miejskiej skorzystało ponad 170 milionów pasażerów. A chcemy by było ich jeszcze więcej. Zawsze można jeszcze coś zmienić, ulepszyć i temu właśnie ma służyć ankieta ZTM ? podkreśla Grzelak.

Ankietę wypełnić można na dwa sposoby. Kto ma mniej czasu, może wybrać jej krótszą wersję, w której znajdują się pytania dotyczące m.in. godzin, w których korzysta się z komunikacji miejskiej, ilości przesiadek, oceny poszczególnych elementów związanych z obsługą przewozów zarówno autobusowych, jak i tramwajowych. Kto może poświęcić ankiecie więcej czasu, może wybrać wersję rozbudowaną o dodatkowe pytania. Dotyczą one m.in. miejsc zakupu biletów, oceny pracy kontrolerów, funkcjonalności strony internetowej i siatki połączeń. W każdej z wersji jest miejsce na zgłoszenia własnych uwag i sugestii.

- Gorąco zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi komunikacji miejskiej. Każda opinia jest dla nas cenna i stanowić będzie podstawę do polepszenia oferty komunikacyjnej ? mówi dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku Jerzy Dobaczewski.

Ankieta do końca czerwca dostępna jest na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku pod tym adresem: http://badanieztm2015.badanie.net/


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk
ZTM Gdańsk
ankieta
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....